'Wow! Anak saya ni Allah beri kelebihan dia di bahagian lain' - Bagusnya kalau setiap parents mempunyai pemikiran macam ni

'Wow! Anak saya ni Allah beri kelebihan dia di bahagian lain' - Bagusnya kalau setiap parents mempunyai pemikiran macam ni
Sun, 01 Dec 2019 By terbocor
Tidak dinafikan ibu bapa mana yang tidak ingin melihat anak berjaya dalam pelajaran Namun ketahuilah bahawa setiap anak itu mungkin ada kelebihannya tersendirinbspSebagai ibu bapa usahlah menekan anak dengan keterlaluan Sebaikbaiknya ambil pende >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageNews Story | Study: Pot-Smoking Parents Are Tougher Disciplinarians
Thu, 18 Jul 2019 11:05 | Hits : 18 | US

no imageNews Story | Thom Callahan EXITS SCBA for Saga Communications
Sun, 02 Feb 2020 07:01 | Hits : 22 | US

no imageNews Story | Parents Sue Conn. School, Say Son Was Expelled Due to Conservative Views
Mon, 22 Apr 2019 21:07 | Hits : 23 | US

no imageNews Story | Poll: 77 Percent Back Measles Shot for Kids Over Parents' Objections
Tue, 07 May 2019 22:05 | Hits : 22 | US

no imageNews Story | San Barnardino Radio: Kevin Callahan New K-FROG PD
Wed, 12 Jun 2019 15:04 | Hits : 36 | US

no imageNews Story | AMA: Let Minors Override Parents' Immunization Objections
Thu, 13 Jun 2019 11:04 | Hits : 29 | US

no imageJudge Orders 30-Year-Old Man To Move Out Of His Parents' House Already
Thu, 24 May 2018 04:01 | Hits : 148 | US

no imageNews Story | Tallahassee Radio: Greg Marr OUT At WVFT-FM
Thu, 20 Sep 2018 22:03 | Hits : 160 | US

no imageNews Story | Student Sexuality Survey Riles Parents in Vermont
Sat, 13 Oct 2018 20:03 | Hits : 47 | US

no imageSanta Horrifies Parents In England By Yelling 'Get The F**k Out!' At Event
Fri, 14 Dec 2018 15:04 | Hits : 79 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Fri, 14 Dec 2018 15:04 | Hits : 262 | US