Bayi Antara Maut Kes Denggi, Ibu Bapa Ambil Tindakan Sebelum Terlambat!

Bayi Antara Maut Kes Denggi, Ibu Bapa Ambil Tindakan Sebelum Terlambat!
Mon, 09 Sep 2019 By beautifulnaara
Perkara yang ibu bapa sering utamakan untuk anak-anak ialah kesihatan mereka. Menjadi kebimbangan buat ibu bapa bila anak yang ceria menjadi lemah gara-gara kesihatan yang mendatang.Mengikut statistik yang dikeluarkan pada tahun ini hingga bulan lepas, ba >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageNafkah zahir RM500 yang diberi tidak mencukupi, antara alasan Noor Nabila tuntut cerai dari Sharnaaz
Wed, 11 Sep 2019 14:53 | Hits : 6 | MY

no imageTerkejut Kanak Kanak Ini Bila Berjumpa Dengan Khabib. Mereka Meminta Derma Tetapi Khabib Meletakkan
Wed, 10 Oct 2018 02:01 | Hits : 142 | MY

no imageTips Pengesanan Awal Masalah Buah Pinggang Jangan Terlambat !
Tue, 27 Mar 2018 23:00 | Hits : 12 | MY

no imageInilah Kisah Hidup Dajjal Sebelum Allah Butakan Mata Kirinya. Sila Fahamkan Sebelum Ia Muncul !
Fri, 05 Oct 2018 06:02 | Hits : 225 | MY

no imageTempoh lima tahun pengajian antara punca negara kurang guru terlatih
Sat, 02 Feb 2019 08:02 | Hits : 10 | MY

no imageDeepika, Shah Rukh Khan dan Amitabh Bachchan antara selebriti yang berdepan kemurungan
Sun, 09 Jun 2019 03:11 | Hits : 15 | MY

no imagePengambilan Khas Program Ijazah Sarjana Muda Perguruan (PISMP) 2019
Fri, 26 Apr 2019 13:09 | Hits : 15 | MY

no imagePelajar kolej antara sembilan didakwa berhubung rusuhan di kuil
Wed, 12 Dec 2018 19:03 | Hits : 12 | MY

no imageTolong Jangan Ambil Mudah Jika Anak Anda Sering Garu Kepalanya.
Wed, 11 Jul 2018 06:00 | Hits : 33 | MY

no imageDia menangi$ tak henti-henti sebelum hembus nafas ter@khir di tangan saya Bayi 2 bulan meningg@l
Mon, 22 Apr 2019 23:08 | Hits : 20 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Mon, 22 Apr 2019 23:08 | Hits : 262 | MY