Bajet 2019 : Negeri Johor Mesti Fokus Keperluan Rakyat Bukan Ghairah Penukaran Nama Sahaja

Bajet 2019 : Negeri Johor Mesti Fokus Keperluan Rakyat Bukan Ghairah Penukaran Nama Sahaja
Wed, 21 Nov 2018 By edisiviral
JOHOR BAHRU, 21 Nov Naib Presiden UMNO yang juga bekas Menteri Besar Johor, Datuk Seri Mohamed Khaled Nordin meminta Kerajaan Negeri untuk fokus kepada usaha yang mesti diberikan perhatian iaitu dua perkara utama melibatkan keperluan memperkasa ekonomi >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageMufti Perlis :PH PERLU MEMBUANG VIRUS PEROSAK INSPIRASI RAKYAT
Mon, 30 Jul 2018 12:02 | Hits : 21 | MY

no imageRambut Rosak? Tak Perlu Belanja Banyak, Rawat Dengan Daun Kari Sahaja!
Fri, 23 Feb 2018 13:00 | Hits : 55 | MY

no imageTH: Kebajikan Pendeposit Dan Bakal Haji Mesti Diutamakan.
Thu, 13 Dec 2018 15:02 | Hits : 7 | MY

no imageGoogle Stadia Hanya Akan Disokong Pada Peranti Pixel Dan Chrome OS Sahaja Pada Peringkat Awal
Tue, 09 Jul 2019 23:06 | Hits : 20 | MY

no image'Pil Perancang bukan penyebar kanser!' - Doktor nafi dakwaan tidak berasas netizen
Wed, 12 Sep 2018 21:00 | Hits : 6 | MY

no imagePerhimpunan ICERD bukan ancaman kepada kerajaan
Sun, 09 Dec 2018 22:04 | Hits : 18 | MY

no imageLEMAHnya PPBM, hanya berani bersuara di fb, WUJUD tak MP PPBM di Dewan Rakyat?
Sun, 29 Jul 2018 11:00 | Hits : 31 | MY

no imageDerita Rakyat Jadi Topik Diskusi 100 Hari PH Tipu Malam Ini
Tue, 18 Sep 2018 19:02 | Hits : 5 | MY

no imageSejauh Manakah Pengetahuan Rakyat Malaysia Tentang Merdeka?
Fri, 30 Aug 2019 13:04 | Hits : 12 | MY

no imagePendemokrasian pendidikan agenda berterusan ubah nasib rakyat
Sun, 29 Apr 2018 16:03 | Hits : 117 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sun, 29 Apr 2018 16:03 | Hits : 262 | MY