Ikan Bakar Sambal Guna Oven. Rasanya Cukup Menambat Selera

Ikan Bakar Sambal Guna Oven. Rasanya Cukup Menambat Selera
Wed, 11 Sep 2019 By rasanakmasak
Ikan yang bersalut dengan sambal sedap bila dibakar memang padu ler. Resipi perkongsian daripada Norhaziqah ni memang dibakar dalam oven aje.Dalam 20 minit dah siap bakar, yang pastinya isi ikan tak kering. Berjus dan manis rasa ikan. Usah dibakar lama ka >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageAbu Bakar Fadzim, Sathia sudah hantar surat..
Thu, 21 Feb 2019 19:01 | Hits : 10 | MY

no image5 Gaya Masak Sambal, Inspirasi Sambal Untuk Menu Ramadan Ni.
Wed, 15 May 2019 02:06 | Hits : 20 | MY

no imageBomba padam rumah terbakar, temui mayat pasangan suami isteri dengan kesan tikaman
Thu, 25 Jul 2019 11:03 | Hits : 12 | MY

no imageNafkah zahir RM500 yang diberi tidak mencukupi, antara alasan Noor Nabila tuntut cerai dari Sharnaaz
Wed, 11 Sep 2019 14:53 | Hits : 6 | MY

no imageWanita melecur 40% dibakar 2 lelaki yang didakwa mencabulnya
Tue, 04 Dec 2018 17:01 | Hits : 9 | MY

no imageCara-Cara Buat Sambal Ayam Penyet Paling Sedap.
Wed, 05 Dec 2018 03:03 | Hits : 19 | MY

no image'Tak perlu DJ atau radio untuk meriahkan suasana, cukup ada makanan, tetamu hadir ajak bersembang' -
Sun, 31 Mar 2019 15:02 | Hits : 28 | MY

no imageCara Buat Kek Keju Leleh Pandan Tanpa Perlu Bakar.
Sun, 04 Nov 2018 11:04 | Hits : 89 | MY

no imageSuami Ni Senang Je, Janji Air Tangan Isteri! Ikan Dengan Sambal Pun Laju Dia Makan Netizen
Tue, 25 Jun 2019 15:03 | Hits : 6 | MY

no imageHutang tak dilangsai, janda dirogol, dibunuh dan mayatnya dibakar
Fri, 25 Jan 2019 11:03 | Hits : 36 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Fri, 25 Jan 2019 11:03 | Hits : 262 | MY