Muka Bengkak Mata Tertutup. Ibu Meraung Hampir Pitam, Anak 5 Bulan Dijangkiti Bakteria Rare

Muka Bengkak Mata Tertutup. Ibu Meraung Hampir Pitam, Anak 5 Bulan Dijangkiti Bakteria Rare
Wed, 14 Aug 2019 By beautifulnaara
Ibu mana yang sanggup melihat anak dalam kesakitan dan derita apabila mata anak tidak boleh dibuka dan mukanya membengkak. Dari hati seorang, pasti ada sesuatu yang tidak kena dan ia bukan biasa-biasa.Pengalaman ibu ini menghadapi situasi cemas anaknya di >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageGadis Muda Check In Hotel 4 Hari Tidak Keluar Dari Bilik. Pengurus Hotel Buat Laporan Polis. Lepas P
Mon, 03 Dec 2018 20:04 | Hits : 43 | MY

no imageMagis tiga bulan Manzoor
Sun, 21 Jul 2019 14:03 | Hits : 15 | MY

no imageBayi 12 bulan maut didera, 39 kesan kecederaan ditemui di badannya
Sat, 10 Aug 2019 10:01 | Hits : 11 | MY

no imageSatu dolar Singapura bersamaan RM3.0650 hari ini, tertinggi dalam 13 bulan
Wed, 19 Dec 2018 20:04 | Hits : 10 | MY

no imageBulan Allah ini ada 2 perkara terjadi pada saya Siti Nurhaliza kongsi keistimewaan bulan Rejab
Mon, 16 Apr 2018 11:00 | Hits : 25 | MY

no imagePipi Tembam, Mata Sepet. Baru 5 Bulan Berat 7.2 Kg. Rafael Sebiji Muka Mommy
Fri, 16 Aug 2019 22:01 | Hits : 4 | MY

no image"Mungkin Masa Mengandung, Ibunya Banyak Melihat ...." - Mempunyai Rupa Paras Hampir Sama,
Mon, 08 Jul 2019 23:05 | Hits : 22 | MY

no imageTiket Konsert Mini di Esplanade Terjual Hampir 90%, Imran Ajmain Berdebar
Tue, 03 Jul 2018 04:01 | Hits : 43 | MY

no imageKami Kira Dia Sudah Meninggal Pak, Bayi 2 Bulan Ditemukan Selamat di Atas Pohon Setelah Tsunami Pa
Sat, 13 Oct 2018 09:04 | Hits : 76 | MY

no imageIbu pergi tandas sekejap pun anak kecil meraung tak hingat dunia. Jika Anak Bawah 1 Tahun 6 Bulan Be
Mon, 03 Dec 2018 19:04 | Hits : 27 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Mon, 03 Dec 2018 19:04 | Hits : 262 | MY