Berang ajakan untuk lakukan hubungan intim ditolak, suami bunuh isteri & bakar rumah

Berang ajakan untuk lakukan hubungan intim ditolak, suami bunuh isteri & bakar rumah
Tue, 13 Aug 2019 By terbocor
Polis menahan seorang lelaki yang didakwa membunuh isteri dan membakar rumahnya sehingga menyebabkan anak lelakinya yang berusia lima tahun mengalami kecederaan. Menurut polis, suspek yang dikenali sebagai Jumharyono, pulang ke rumahnya di Kramat Jat >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageDisyaki lesapkan RM200,000, bekas suami A.Aida dipanggil polis
Fri, 28 Jun 2019 14:05 | Hits : 29 | MY

no imageiMovie Untuk iOS Kini Menyokong Suntingan Skrin Hijau Untuk Hasilan Kesan Khas
Wed, 12 Jun 2019 08:12 | Hits : 17 | MY

no imageJangan Skip Ambil Asid Folik! Asid Folik Penting Untuk Melindungi Bayi Dari Kecacatan
Wed, 03 Apr 2019 08:03 | Hits : 9 | MY

no imageTidak Perlu Kuasa Sihir Nasi Kangkang! Suami Yang Baik Sentiasa Hormat, Hargai Dan Bantu Isteri. Kal
Sun, 19 May 2019 21:06 | Hits : 12 | MY

no imagePenolong Pegawai Tadbir didakwa pecah amanah RM327,844 untuk kegunaan sendiri
Thu, 21 Mar 2019 12:03 | Hits : 8 | MY

no imageTidak Perlu Bomoh-Bomoh, Hanya Amalkan Doa Ini Untuk Melembutkan Hati Seseorang Dari Jarak Yang Jauh
Mon, 10 Sep 2018 10:01 | Hits : 135 | MY

no imagetidak mempunyai hati dan perasaan kerana sanggup melakukan perkara seperti itu-Linda Rafar Berang
Fri, 28 Dec 2018 13:02 | Hits : 14 | MY

no imageEmo Tak Tentu Pasal Bila Rumah Bersepah, Ini 7 Tanda OCD Yang Serius
Thu, 20 Sep 2018 06:03 | Hits : 30 | MY

no imageAsal nama artis, mesti minta orang lain sponsor eh? Berang asyik diminta buat secara percuma,
Mon, 19 Feb 2018 20:00 | Hits : 77 | MY

no imageIdzham Ismail Terus Kongsi Hal Rumah Tangga, Suka Baca Tips Bahagia Suami Isteri
Thu, 18 Jul 2019 18:06 | Hits : 10 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 18 Jul 2019 18:06 | Hits : 262 | MY