Berjuta Pengguna WhatsApp Akan Disekat Mulai Bulan Depan, ''Sila Upgrade Phone Anda''

Berjuta Pengguna WhatsApp Akan Disekat Mulai Bulan Depan, ''Sila Upgrade Phone Anda''
Fri, 10 Jan 2020 By thetrendingnow
Aplikasi WhatsApp digunakan oleh ramai pengguna diserata dunia kerana ia memudahkan perbualan antara dua pihak Namun mulai bulan hadapan jutaan pengguna aplikasi ini dilaporkan akan terjejasIni adalah kerana aplikasi ini tidak akan disokong oleh beber >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageNews Story | 37% Of Americans Go Online Mostly Using Smartphone
Mon, 17 Jun 2019 19:04 | Hits : 21 | US

no imageNews Story | Survey: 1 In 4 Adults Checks Phone Less Than A Minute After Waking Up
Mon, 31 Dec 2018 18:03 | Hits : 34 | US

no imageMan's Mobile Phone Protects Him From Arrow Attack
Fri, 15 Mar 2019 01:05 | Hits : 41 | US

no imageNews Story | Survey: Summer Readers Hope To Put Down Their Phones
Sat, 15 Jun 2019 20:04 | Hits : 17 | US

no imageGoogle Replaces the Phone Book
Thu, 13 Sep 2018 18:37 | Hits : 110 | US

no imageBUY THE UPGRADE! CLICK BELOW
Sat, 08 Dec 2018 22:03 | Hits : 28 | US

no imageBUY UPGRADE HERE
Fri, 14 Dec 2018 09:03 | Hits : 125 | US

no imageWoman Suffers Severe Burns After Phone Charger Zaps Her Necklace
Fri, 02 Aug 2019 13:04 | Hits : 29 | US

no imageSaxophone-Playing Dad Serenades Cows By The Roadside
Sun, 30 Jun 2019 06:05 | Hits : 29 | US

no imageTurning your phone into an ATM Machine 2018
Mon, 29 Oct 2018 21:03 | Hits : 31 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Mon, 29 Oct 2018 21:03 | Hits : 262 | US