'Berkali-kali bersalaman dengan ibu bagaikan tahu akan pergi buat selamanya' - 6 maut, 1 parah dalam kemalangan di AMJ

'Berkali-kali bersalaman dengan ibu bagaikan tahu akan pergi buat selamanya' - 6 maut, 1 parah dalam kemalangan di AMJ
Sat, 10 Aug 2019 By terbocor
Enam maut manakala seorang parah dalam kemalangan membabitkan tiga kenderaan termasuk sebuah treler di Lebuh Alor Gajah-Melaka-Jasin (AMJ) di Kampung Pegoh menghala ke Tol Alor Gajah, malam tadi.Jabatan Bomba dan Penyelamat Malaysia (JBPM) Melaka, dalam s >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageAdik pukul abang kerana biadap dengan ibu, namun maut di tangan abang
Mon, 29 Jul 2019 23:04 | Hits : 6 | MY

no imageTak Lepak Sampai Lewat Malam Lagi, Mahu Luang Masa Berkualiti Dengan Anak-Anak
Tue, 13 Aug 2019 22:00 | Hits : 4 | MY

no imageAbang Redha Lin Pergi Perkongsian Lelaki Ini Buat Ramai Sebak
Mon, 30 Apr 2018 17:01 | Hits : 14 | MY

no image(VIDEO) Lupa Lirik, Suara Sumbang Peminat Kecewa Dengan Nyanyian Hael Husaini Di AME 2019
Mon, 22 Apr 2019 15:08 | Hits : 8 | MY

no imageKemalangan maut kenderaan MAHB dan pesawat Berjaya Air, lelaki ini kongsi pengalaman prosedur pendar
Sat, 23 Mar 2019 06:02 | Hits : 9 | MY

no imageOppo Akan Memperkenalkan Hyper Boost Dengan Fungsi Seakan GPU Turbo
Tue, 09 Oct 2018 09:04 | Hits : 43 | MY

no imageAlhamdulillah Kembali Seperti Dulu. Tumpang Gembira. Aamiin.. Netizen Gembira Dengan Perubahan I
Wed, 15 Aug 2018 18:02 | Hits : 31 | MY

no imageGambar Masyarakat Mormon Yang Tinggal Dalam Bukit batu
Sun, 28 Oct 2018 22:02 | Hits : 49 | MY

no imageXiaomi Redmi Note 6 Pro Diumumkan Dengan Empat Kamera
Sat, 29 Sep 2018 11:03 | Hits : 4 | MY

no image(8 Gambar Terlajak Romantik) Anisha, Gadis Yang Sedang Dating Dengan Prince Mateen?
Tue, 18 Dec 2018 02:02 | Hits : 11 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Tue, 18 Dec 2018 02:02 | Hits : 262 | MY