Giat Berkempen

Giat Berkempen
Fri, 03 Aug 2018 By sukansentral
KLANG, 2 Ogos — Calon Barisan Nasional (BN) N49 Dewan Undangan Negeri (DUN) Sungai Kandis Datuk Lokman Noor Adam (tengah) beramah mesra dengan pengunjung ketika mengadakan tinjauan mesra di gerai makan Majlis Perbandaran klang (MPK) di Taman Sri >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageSuasana Kota Bharu di saat-saat akhir berkempen
Wed, 09 May 2018 02:00 | Hits : 21 | MY

no imageCalon BN Bidas Kenyataan Kelab Che Det Tuduh Berkempen Di Surau
Wed, 01 Aug 2018 16:02 | Hits : 51 | MY

no imagePembangkang Berkempen Dengan Fitnah Dan Berita Palsu Najib
Tue, 01 May 2018 13:02 | Hits : 8 | MY

no imageNajib Orang Pahang, Patut Turun Berkempen Hishammuddin
Thu, 17 Jan 2019 17:02 | Hits : 19 | MY

no imagePH Banyak Buat Kesalahan Berkempen Di PRK DUN Rantau
Thu, 11 Apr 2019 13:08 | Hits : 27 | MY

no imageTurun Berkempen Di Cameron Higlands
Thu, 17 Jan 2019 19:04 | Hits : 20 | MY

no imageTurut Sama Berkempen
Tue, 04 Sep 2018 13:04 | Hits : 36 | MY

no imageJangan Ambil Mudah PRK Semenyih, Gunakan Masa Berkempen Sebaik Mungkin Noh
Sun, 17 Feb 2019 14:05 | Hits : 10 | MY

no imageAmaran Fahmi: Jangan derhaka dalam berkempen
Wed, 10 Oct 2018 02:01 | Hits : 150 | MY

no imageSPR: Ahli kabinet tidak boleh berkempen waktu kerja
Sun, 07 Oct 2018 20:03 | Hits : 50 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sun, 07 Oct 2018 20:03 | Hits : 262 | MY