Ibu Betul Berpantang Susah Sakit Urat & Sendi. Habis Pantang Cepat Rasa Segar

Ibu Betul Berpantang Susah Sakit Urat & Sendi. Habis Pantang Cepat Rasa Segar
Sat, 10 Aug 2019 By beautifulnaara
Semasa dalam pantang, ibu bersalin memang kena betul-betul berpantang makan. Ibu yang menjaga makanan ketika berpantang mempunyai stamina dan antibodi yang kuat untuk melakukan aktiviti harian seperti menguruskan rumahtangga dan anak-anak serta kerjaya.Ib >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageTergamak cop nurse jaga abang macam binatang, rupanya pesakit adalah seorang....
Thu, 16 Aug 2018 00:01 | Hits : 157 | MY

no imageTak Digalakkan Post Di Insta Apa Yang Kita Makan Sebab Jinggo Respon Nasihat Netizen, Ada Betul
Wed, 22 Aug 2018 14:02 | Hits : 40 | MY

no imageMangsa berteriak kesakitan Budak 7 Tahun Mangsa Gempa Palu Diratah 3 Lelaki
Thu, 18 Oct 2018 03:03 | Hits : 342 | MY

no imageDia tak boleh mengandung dah- Ibu Enam Anak Mengadu Sakit Perut Terlampau, Doktor Terkejut Jumpa
Sun, 19 May 2019 02:06 | Hits : 10 | MY

no image(Video) 'Ini kedai yang curi ayam tu, tengok ayat dia 'segar halal dan suci'
Sat, 29 Jun 2019 11:02 | Hits : 11 | MY

no imageHampir 5 Tahun Tak Simpan Dengan Betul, Ni Cara Tepat Simpan Tali Pusat Anak!
Sun, 16 Jun 2019 06:01 | Hits : 7 | MY

no imageIbu rayu bantuan anak sakit ketumbuhan di kepala, dada
Sat, 11 May 2019 17:09 | Hits : 11 | MY

no image'Dia hanyalah seorang makcik tua yang ingin habiskan sisa hidupnya menceriakan kanak-kanak'
Wed, 30 Jan 2019 23:02 | Hits : 9 | MY

no imageSakit Perut Sampai Merangkak, Muntah. Rupanya Tiub Pecah Akibat Kandungan Luar Rahim
Fri, 26 Jul 2019 02:07 | Hits : 4 | MY

no imagePakcik dah rasa hancurnya hati pakcik bila dibuang anak sendiri,Air Mata Saya Bederai Laju..Sedih
Fri, 22 Jun 2018 02:01 | Hits : 49 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Fri, 22 Jun 2018 02:01 | Hits : 262 | MY