Biarkan Berkawan Dan Kenal Persekitaran, Didikan Cara Halus Yang Buat Anak Pandai

Biarkan Berkawan Dan Kenal Persekitaran, Didikan Cara Halus Yang Buat Anak Pandai
Sat, 07 Sep 2019 By beautifulnaara
Sebagai seorang ibu, sudah tentu kita mahukan yang terbaik buat anak-anak. Begitu juga dengan personaliti TV, Lufya Omar yang begitu mengambil berat soal perkembangan anaknya, Laana Haura. Tidak mahu terlalu menekan anaknya, Lufya lebih selesa memperken >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageUsia 5 Tahun Pertama Selalu Dibiarkan Menangis & Sedih, Otak Anak Kurang Cerdas
Thu, 29 Aug 2019 16:04 | Hits : 17 | MY

no imagePerkenalkan Calon
Thu, 28 Jun 2018 02:00 | Hits : 12 | MY

no imageIkhlaskah Kita Bila Minta Maaf Pada Anak? Jangan Ambil Mudah, Mereka Juga Pandai Sentap
Fri, 19 Jul 2019 23:03 | Hits : 7 | MY

no imageSaya Kenal Aliff Masa Dekat Private Party Nismell Akui Tak Buat Apa Dengan Aliff Aziz, Cuma Tang
Wed, 15 May 2019 06:06 | Hits : 19 | MY

no imageBlack Shark 2 Pro Bakal Diperkenalkan Pada 30 Julai 2019 Mungkin Dijana Snapdragon 855+
Sat, 20 Jul 2019 10:06 | Hits : 9 | MY

no imageNZXT Memperkenalkan Rangka PC H700 Edisi Terhad Bertemakan Nuka Cola Dari Siri Permainan Video Fallo
Thu, 09 Aug 2018 17:02 | Hits : 33 | MY

no image4 Tahun Lelaki Ini Struggle Cari Jodoh. Takdir Allah, 3 Hari Kenal Di Facebook Terus Kahwin.
Sun, 11 Nov 2018 13:01 | Hits : 62 | MY

no imageBelajar Pandai-Pandai, Jangan Jadi Bodo, Malu Mama,- Warning Kak KM Buat Si Anak
Mon, 19 Aug 2019 04:03 | Hits : 14 | MY

no imageKENALI AIDIL AZIZ, RAJA YANG KINI BERTAHTA DI HATI FASHA SANDHA
Sat, 30 Mar 2019 17:06 | Hits : 13 | MY

no imageLG Memperkenalkan Jam Tangan Hibrid Dengan Ketahanan Bateri Sehingga 100 Hari
Thu, 04 Oct 2018 11:04 | Hits : 48 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 04 Oct 2018 11:04 | Hits : 262 | MY