Dana khas RM4 bilion untuk pembangunan masyarakat India

Dana khas RM4 bilion untuk pembangunan masyarakat India
Mon, 20 Aug 2018 By sukansentral
KUALA LUMPUR, 8 Zulhijjah 1439H, Isnin – Dana khas bagi pembangunan sosial dan ekonomi masyarakat India akan diwujudkan dengan peruntukanawal sebanyak RM4 bilion bagi tempoh 10 tahun, persidangan Dewan Negara diberitahu hari ini.Menteri di Jab >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageTiket konsert seumur hidup menanti untuk 'Budak Telur'
Sun, 17 Mar 2019 23:02 | Hits : 14 | MY

no imagePerkhidmatan VPN Dari Cloudflare, Warp & Warp Plus Kini Hadir Untuk Semua
Thu, 26 Sep 2019 03:03 | Hits : 13 | MY

no imageLelaki ini jelaskan kenapa Zouk bukan tempat untuk tudung
Tue, 27 Feb 2018 22:00 | Hits : 90 | MY

no imageKerajaan Selangor Menyasarkan Keinginan Untuk Menjadi Negeri Pintar Terulung Di Asia Tenggara Menjel
Wed, 24 Jul 2019 18:07 | Hits : 6 | MY

no imageGoogle Memperkenalkan Aplikasi Google Podcasts Untuk Android
Wed, 20 Jun 2018 04:01 | Hits : 40 | MY

no imageIndia Muslim tubuh parti baharu PIBM
Thu, 20 Sep 2018 14:03 | Hits : 65 | MY

no imageMakan Untuk Dua Orang, Hanya Alasan. Bayi Dalam Perut Tak Pernah Minta Macam-Macam
Thu, 05 Sep 2019 22:02 | Hits : 11 | MY

no imageManfaatkan Kebebasan Media Untuk Sebarkan Kebaikan Islam
Fri, 05 Apr 2019 13:07 | Hits : 29 | MY

no imageUMNO Terus Mara Untuk Rakyat Malaysia
Sun, 07 Jul 2019 18:05 | Hits : 14 | MY

no imageASUS Memperkenalkan Paparan Baru Dengan Teknologi Display Stream Compression Sokongan Untuk Resolu
Thu, 13 Jun 2019 19:04 | Hits : 26 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 13 Jun 2019 19:04 | Hits : 262 | MY