Budak dibelasah sampai mati oleh ibu tirinya kerana makan terlalu 'SLOW'

Budak dibelasah sampai mati oleh ibu tirinya kerana makan terlalu 'SLOW'
Fri, 09 Aug 2019 By terbocor
Kanak-kanak perempuan berusia 7 tahun dari Shandong, China, dibelasah ibu tirinya sehingga mati dengan menggunakan batang besi selama sejam kerana makan terlalu perlahan. Terdapat kesan lebam pada badan mangsa dan dihantar ke hospital oleh bapanya se >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageSyukurlah Boleh Melekat Mudah, Ada Orang Sampai Kena Buat IVF Nak Anak
Fri, 12 Jul 2019 21:02 | Hits : 9 | MY

no imageAnak Mengamuk Mak Ayah Marah, Tak Tahan Cubit Dan Pukul Lagi. Memang Diam Tapi Sampai Bila?
Mon, 03 Dec 2018 19:01 | Hits : 7 | MY

no imagePencuri durian dibelasah, motosikal dibakar
Fri, 02 Aug 2019 11:01 | Hits : 11 | MY

no imageTerengganu Catu Peruntukan DUN, Utamakan Adun PAS
Sun, 17 Jun 2018 19:01 | Hits : 28 | MY

no imageBudak 5 Tahun Parah Dihempap Peti Sejuk Di Rumah
Sun, 14 Jul 2019 05:06 | Hits : 27 | MY

no imageVivy Yusof Selamat Bersalin, Namakan Anak Bongsu Sarah Ilham Shah
Thu, 11 Oct 2018 12:02 | Hits : 35 | MY

no imageKepala pekerja ditetak kerana dituduh curi durian, tapi durian tak ada
Wed, 19 Jun 2019 11:02 | Hits : 11 | MY

no imageAinul Sampai Tengah Hari Ini. Terus Ke Hospital Buat Pemeriksaan
Tue, 09 Jul 2019 13:03 | Hits : 10 | MY

no imageNoh Tolak Hujan,- Noh Diberi Penghormatan Sampaikan Lagu Negaraku Di MotoGP, Hafizh Syahrin Pula S
Tue, 06 Nov 2018 04:03 | Hits : 137 | MY

no image[VIDEO] Pedas! Lihat Reaksi Bila New Yorkers Cuba Makan Maggi Kari Malaysia. Lawak!
Thu, 11 Jul 2019 21:06 | Hits : 18 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 11 Jul 2019 21:06 | Hits : 262 | MY