"Bukan Bayi Saya" - Dedah Hamil 4 Bulan, Abby Abadi Jelaskan Status Sebenar Baby K Yang Disangka Anak Angkat Terbarunya

"Bukan Bayi Saya" - Dedah Hamil 4 Bulan, Abby Abadi Jelaskan Status Sebenar Baby K Yang Disangka Anak Angkat Terbarunya
Fri, 09 Aug 2019 By sukansentral
HiburanPelakon Abby Abadi mencetuskan teka-teki apabila memuat naik beberapa keping foto bersama seorang bayi lelaki yang diberi nama Baby K.Mendedahkan dia kini sedang hamil empat bulan, kata pelakon drama bersiri Gerak Khas itu lagi dia sudah b >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageRebbeca Nur Islam Dedah Wajah Anak. Comel Betul Macam Mak Dia!
Sat, 28 Jul 2018 02:01 | Hits : 54 | MY

no imageSKM, MARA dan PPIM mohon siasat, Koperasi kutip wang dahulu, JANJI bayar kos sara hidup RM1500 SEBUL
Thu, 16 Aug 2018 01:01 | Hits : 48 | MY

no image'Rupanya, nak buat isteri bahagia bukan cuma hulur duit saja...'
Thu, 25 Apr 2019 22:02 | Hits : 11 | MY

no imageSelagi Namanya Anak, Selagi Itulah Kena Bertanggung Jawab Kepada Ibu, Bukannya Main Tarik Tali! -
Fri, 14 Sep 2018 14:01 | Hits : 44 | MY

no imagePerceraian Bukan Pengakhiran Fizo Omar
Thu, 11 Jul 2019 10:02 | Hits : 14 | MY

no imageLelaki Dari Kelantan Ini Jana Pendapatan RM300K Sebulan dari Youtube. Masyuk Teruk!
Wed, 20 Feb 2019 14:01 | Hits : 24 | MY

no imageSeparuh Rakyat M'sia Gaji Bawah RM2, 000 sebulan
Mon, 24 Dec 2018 09:01 | Hits : 24 | MY

no imageIbu tunggal cuba melacurkan diri dipenjara 6 bulan, 6 sebatan
Thu, 27 Sep 2018 15:02 | Hits : 31 | MY

no imageBukan Emma Maembong Yang Minat Syed Saddiq Tapi...
Wed, 16 May 2018 14:02 | Hits : 27 | MY

no imageKita Bukan Takut Bini, Kisah Ini Ubah Persepsi Orang Ramai Terhadap Istilah Suami Takut Bini
Sat, 09 Jun 2018 18:00 | Hits : 34 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sat, 09 Jun 2018 18:00 | Hits : 262 | MY