Ibu Bukan Malaikat, Ada Juga Perasaan Untuk Marahkan Anak Tapi Ada Batasnya

Ibu Bukan Malaikat, Ada Juga Perasaan Untuk Marahkan Anak Tapi Ada Batasnya
Mon, 09 Sep 2019 By beautifulnaara
Setiap orang ada cara yang tersendiri dalam mendidik anak-anak. Malah, tidak akan ada sesiapa pun yang akan terlepas dengan perasaan geram dan amarah bila datang perangai anak-anak. Betul kan?Sama juga dengan situasi Dr Halina Mohd Yunos, di mana dalam pe >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageKehidupan Rakyat Semakin Tertekan, PH Cermin Diri Dulu Bukan Cari Salah BN
Mon, 06 May 2019 22:02 | Hits : 15 | MY

no imageTikus gempal ini tersekat pada penutup lubang dan memerlukan 9 anggota penyelamat untuk membebaskann
Thu, 28 Feb 2019 13:01 | Hits : 14 | MY

no imageHuawei Menyasarkan Untuk Mengemaskini Sekitar 17 Peranti Ke Android Q
Fri, 21 Jun 2019 03:04 | Hits : 6 | MY

no imageWalaupun Mempunyai Bisnes Berjaya Dan Paras Rupa Cantik, Wanita Ini Menjelaskan kenapa Dia Pilih Unt
Fri, 22 Jun 2018 17:02 | Hits : 93 | MY

no imageWanita ini menjadi mangsa ragut, tapi identiti dia bukan calang2, boleh buat peragut kecut perut
Fri, 22 Feb 2019 05:05 | Hits : 27 | MY

no imageInsha Allah.. Selepas Ini Anda Tidak Perlukan Bantuan Cermin Mata Lepas Buat Amalan Ini. Doa Untuk K
Thu, 11 Oct 2018 18:01 | Hits : 49 | MY

no imagePakar Deko Ini Kongsikan Tips Deko Rumah Apartment Atau Flat Untuk Kelihatan Lebih Luas Dan Kemas
Sat, 25 Aug 2018 11:02 | Hits : 32 | MY

no image"Produk Jus Belanda Bukan Anti Kanser" - Rosyam Nor
Thu, 30 Aug 2018 06:03 | Hits : 58 | MY

no imageMenutup Aurat Bukan Sekadar Pakai Tudung, Posting Isu Lain, Tapi Ditanya Soal Aurat, Vanidah Imr
Fri, 16 Nov 2018 23:04 | Hits : 44 | MY

no image8 Senaman Mudah Ini Khas Untuk Hilangkan Double Chin, Lepas Sebulan Dijamin Berkesan
Thu, 31 Jan 2019 01:02 | Hits : 17 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 31 Jan 2019 01:02 | Hits : 262 | MY