Bayi 12 bulan maut didera, 39 kesan kecederaan ditemui di badannya

Bayi 12 bulan maut didera, 39 kesan kecederaan ditemui di badannya
Sat, 10 Aug 2019 By terbocor
Seorang bayi perempuan berusia 12 bulan didera sebelum dibunuh oleh pengasuh dan suaminya di kediaman mereka di Gombak, Ahad lalu. Ketua Polis Daerah Gombak, Asisten Komisioner Samsor Maarof berkata, pihaknya menerima maklumat mengenai kematian bayi >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no image'Baru 9bulan bentuk kerajaan, bagi PH peluang' - Wan Azizah
Sat, 23 Feb 2019 17:01 | Hits : 7 | MY

no imageBaru sebulan melahirkan anak, isteri dipukul, dipijak, kepala dihentak ke lantai oleh suaminya yang
Fri, 19 Apr 2019 01:04 | Hits : 9 | MY

no imageKami Kira Dia Sudah Meninggal Pak, Bayi 2 Bulan Ditemukan Selamat di Atas Pohon Setelah Tsunami Pa
Sat, 13 Oct 2018 09:04 | Hits : 76 | MY

no imageAnak Ini Lahir Tanpa Bebola Mata, 3 Lubang Di Jantung Dan Kesan Terbakar Pada Tubuh..Rupa-Rupanya Pu
Mon, 07 May 2018 01:01 | Hits : 27 | MY

no image(Video) Warga emas cedera teruk dipercayai didera anak dan menantu OKU
Thu, 14 Mar 2019 12:05 | Hits : 26 | MY

no imageLigament Kaki Saya Putus, Kesan Hairul Azreen Buat Aksi Stunt Dari Tingkat 2
Fri, 03 May 2019 17:09 | Hits : 22 | MY

no imageDiana Amir Kini Hamil 7 Bulan, Tapi
Sat, 25 Aug 2018 15:03 | Hits : 60 | MY

no imageIBU ALIFF AZIZ PERNAH BERI SATU PESANAN 2 BULAN LALU KEPADA ANAKNYA DAN HARI INI TERJADI TENTANG APA
Wed, 15 May 2019 02:09 | Hits : 30 | MY

no imagePelakon wanita popular ditahan, 53 pil dadah ditemui dalam beg tangan
Sun, 06 May 2018 23:01 | Hits : 17 | MY

no imageSeorang gelandangan ditawarkan pekerjaan selepas memulangkan dompet yang ditemui kepada pemiliknya
Thu, 27 Dec 2018 11:02 | Hits : 20 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 27 Dec 2018 11:02 | Hits : 262 | MY