'Bau busuk apa ni?' - Bapa temui mayat anaknya (janda) dalam bungkusan selimut

'Bau busuk apa ni?' - Bapa temui mayat anaknya (janda) dalam bungkusan selimut
Thu, 12 Sep 2019 By terbocor
Mayat seorang wanita yang dibungkus dalam selimut dan diletakkan dalam timbunan bantal ditemukan di sebuah pangsapuri di Prima Damansara di sini, hari ini.Ketua Polis Daerah Petaling Jaya ACP Mohd Zani Che Din berkata mayat Nor Hidayah Ahmad ditemui bapan >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageUlar dalam laci meja murid
Mon, 07 Jan 2019 02:04 | Hits : 32 | MY

no image'Puas saya mencarinya' - Tragedi hari keluarga, anak hilang rupanya lemas dalam kolam renang hotel
Mon, 24 Dec 2018 13:01 | Hits : 67 | MY

no imagePemilihan UMNO Umpama Pertandingan Dalam Keluarga Untuk Perkukuh Permuafakatan Ahmad Maslan
Mon, 04 Jun 2018 17:01 | Hits : 52 | MY

no imageTak Kan Nak Jalan Kaki Balik Kelantan Bang? Kisah Lelaki Perlu Balik Ke Kampung Berbekalkan Hanya
Sun, 06 Jan 2019 04:02 | Hits : 47 | MY

no imageBudak maut (strok haba) tertinggal dalam kereta ditemui dalam keadaan mulut berbuih, melecur
Sun, 16 Jun 2019 10:01 | Hits : 7 | MY

no imageWanita Lahirkan Anak Walaupun Sudah Bedekat Hidup Dalam Koma
Sun, 06 Jan 2019 11:01 | Hits : 27 | MY

no imageKerjasama UMNO-Pas: Lihat UMNO Dalam BN Lebih 60 Tahun, Pas Pula Di Kelantan Tak Ada Diskriminasi K
Sun, 10 Mar 2019 09:02 | Hits : 2 | MY

no imageFasha Terima Saya Seadanya, Luaran Dia Nampak High Maintenance Tapi Dalamannya Tidak Aidil Aziz
Mon, 02 Jul 2018 12:01 | Hits : 340 | MY

no imageSelalu Batuk & Berkahak, Satu Hiris Nipis Kunyit Dalam Masakan Anak Bagus Kuatkan Antibodi
Sat, 07 Sep 2019 14:02 | Hits : 7 | MY

no imageKebolehfahaman Bersama Dalam Pelbagai Bahasa
Mon, 31 Dec 2018 05:02 | Hits : 34 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Mon, 31 Dec 2018 05:02 | Hits : 262 | MY