China media says Hong Kong response wont repeat Tiananmen

China media says Hong Kong response wont repeat Tiananmen
Fri, 16 Aug 2019 By edisiviral
The world watched in horror 30 years ago as tanks moved in on student protesters occupying Beijing’s Tiananmen Square. AFP PhotoChinese state media vowed Friday there “won’t be a repeat” of the Tiananmen Square crackdown if Beijin >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageDAP Meriah Rasmi Sekolah Cina Macam Ada Di China
Wed, 09 Jan 2019 13:02 | Hits : 29 | MY

no imageBertemakan perhiasan China era 60-an. Sekitar majlis bertandang & resepsi Shila Amzah yang memuk
Mon, 23 Apr 2018 12:00 | Hits : 12 | MY

no imageMedia Prima Meneruskan Pelaburan Pada Penerbitan Digital Mengambil-Alih 25% Pada Penerbit TantanNe
Thu, 03 Jan 2019 04:02 | Hits : 25 | MY

no imageChina Jatuhkan Hukuman Mati Kerana Tunai Haji
Sun, 25 Nov 2018 00:01 | Hits : 40 | MY

no image'Sepatutnya Malaysia ada group pemusnah kucing macam di Vietnam/China baru betul maju & moden' -
Sun, 18 Aug 2019 15:01 | Hits : 6 | MY

no imageNajib bayar RM300,000 untuk analisis kandungan media Cina
Wed, 24 Apr 2019 05:08 | Hits : 35 | MY

no imagePemilik Manchester City Beli Kelab Liga China, Sichuan Jiuniu
Thu, 21 Feb 2019 13:02 | Hits : 10 | MY

no imageSungguh Menyedihkan, Tidak Sepatutnya Muncul Pelbagai Ejekan Di Media Sosial Rosmah Mansor Tegur
Sat, 26 May 2018 06:01 | Hits : 10 | MY

no imageTembok besar China di Kuantan lindungi aset mahal syarikat
Sat, 01 Sep 2018 14:03 | Hits : 69 | MY

no imageSamsung, Micron Dan Hynix Mungkin Disaman Di China Kerana Mengawal Harga Cip Memori DRAM Dunia
Fri, 22 Jun 2018 17:02 | Hits : 8 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Fri, 22 Jun 2018 17:02 | Hits : 262 | MY