Concert in Air enters Malaysia Book of Records

Concert in Air enters Malaysia Book of Records
Fri, 09 Aug 2019 By edisiviral
Ayda Jebat’s record setting performance at 38,000 feet on board AirAsia AK5106 flight from Kuala Lumpur to Kota Kinabalu.KOTA KINABALU: Minggu Muzik Malaysia (MMM) has received recognition by the Malaysia Book of Records for its Concert in the Air >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageSiri Final FIH: Malaysian Tigers baham Brazil
Sat, 27 Apr 2019 02:04 | Hits : 11 | MY

no imageMalaysia dikritik potong babak gay filem Rocketman
Fri, 02 Aug 2019 01:01 | Hits : 14 | MY

no imageSkuad muda Malaysia ke final AFF B-18
Sun, 18 Aug 2019 03:01 | Hits : 6 | MY

no imageRakyat Malaysia Mempersoalkan Imej Bertudung Muhammad Sajat Pada Majlis Pengebumian Pengasas Dnars..
Mon, 20 May 2019 07:06 | Hits : 16 | MY

no imagePendedahan IRI: Malaysia Dalam Bahaya
Sat, 11 Aug 2018 15:00 | Hits : 35 | MY

no imageKok Hua Wakil Malaysia Di Piala Sushi Dunia 2018
Thu, 23 Aug 2018 14:01 | Hits : 17 | MY

no imageIni Tangga Gaji Menteri Kabinet Dan Ahli Parlimen Malaysia
Mon, 14 May 2018 05:00 | Hits : 9 | MY

no imagePiala Dunia 2034: Malaysia tidak mencari tiket percuma
Tue, 02 Jul 2019 01:02 | Hits : 12 | MY

no imageUcapan Raya Ketua Dan Naib Ketua Pemuda UMNO Malaysia
Mon, 03 Jun 2019 04:07 | Hits : 13 | MY

no imageOnePlus 7 Pro telah rasmi di Malaysia bermula dengan harga RM2,999
Tue, 21 May 2019 18:06 | Hits : 9 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Tue, 21 May 2019 18:06 | Hits : 262 | MY