Covid-19: Mesin dari China mampu uji 5,000 sehari

Covid-19: Mesin dari China mampu uji 5,000 sehari
Mon, 06 Apr 2020 By sukansentral
KEMENTERIAN Kesihatan Malaysia KKM mengesahkan kit ujian pengesanan antigen dari Korea Selatan akan mula diterima esok dan digunakan di Malaysia Ketua Pengarahnya Datuk Dr Noor Hisham Abdullah berkata kit ujian pengesanan antigen itu diharap membantu >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageNews Story | China to Curb Some Technology Exports to US
Sun, 09 Jun 2019 03:10 | Hits : 20 | US

no imageNews Story | China Finds Gel-Like Substance on Far Side of Moon
Thu, 05 Sep 2019 15:04 | Hits : 18 | US

no imageNews Story | NBCUniversal CEO Jeff Shell Tests Positive For COVID-19
Sat, 28 Mar 2020 11:01 | Hits : 5 | US

no imageNews Story | NY Times: China Shaves $40B in US Investment Under Trump
Mon, 22 Jul 2019 03:05 | Hits : 24 | US

no imageNews Story | Political Tribalism Impacts Consumer Sentiment On COVID-19
Tue, 17 Mar 2020 07:01 | Hits : 15 | US

no imageNews Story | Mark Esper: Pentagon 'Very Carefully' Watching China
Thu, 22 Aug 2019 23:04 | Hits : 23 | US

no imageNews Story | Report: NYTimes Story Upset China
Fri, 04 Jan 2019 18:03 | Hits : 95 | US

no imageNews Story | NY Times: US Believes China Behind Massive Marriott Hack
Wed, 12 Dec 2018 19:02 | Hits : 22 | US

no imageNews Story | China Rotates New Batch of Troops into Hong Kong
Thu, 29 Aug 2019 19:04 | Hits : 37 | US

no imageNews Story | Pence Accuses China of Interfering in US Policies, Politics
Thu, 04 Oct 2018 19:04 | Hits : 43 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 04 Oct 2018 19:04 | Hits : 262 | US