Tak Cukup Untuk Menumbangkan Aku Tangan Luka & Handphone Hilang, PU Abu Diserang Samseng?

Tak Cukup Untuk Menumbangkan Aku  Tangan Luka & Handphone Hilang, PU Abu Diserang Samseng?
Thu, 12 Sep 2019 By 1malaynews
Lama kita tak dengar cerita daripada pendakwah selebriti, PU Abu selepas kontroversi masalah rumah tangga sedkit masa dulu yang menjadi bualan hangat di media sosial.BACA : Cari Dekat Padang Mahsyar PU Abu Sound CapriceBaru-baru ini, PU Abu memuat n >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageUndi percaya untuk Shafie bukti Musa Ketua Menteri yang sah...?
Wed, 13 Jun 2018 14:02 | Hits : 9 | MY

no imagePersefahaman Rizalman Dan Adnan Resipi Terbaik Untuk Rampas Bandar Tun Razak
Tue, 01 May 2018 23:01 | Hits : 14 | MY

no imageKepedulian Noriah Mahat untuk penduduk DUN Bukit Pasir
Sun, 29 Apr 2018 20:00 | Hits : 13 | MY

no imageMyCyberSale Kembali Untuk Kali Ke-6 Akan Berlangsung Antara 27 September Hingga 3 Oktober
Wed, 17 Jul 2019 09:06 | Hits : 9 | MY

no imageSamsung Galaxy Note 9 Akan Dijual Pada Harga Bermula RM3699 Untuk 128GB, RM4599 Untuk 512GB
Fri, 10 Aug 2018 01:03 | Hits : 72 | MY

no imageKerajaan PH Patut Tangani Isu Sensitif Segera, Jangan Tolak Ansur Hal Agama, Raja-raja Dan Perkauman
Fri, 22 Mar 2019 16:03 | Hits : 9 | MY

no image'Langkah mayat aku dulu kalau nak jumpa jantan berdedah tu!' - kata bapa sebelum dia dan isteri dibu
Wed, 16 Jan 2019 05:02 | Hits : 20 | MY

no imageSalahuddin tak campur tangan setiausaha politik ditahan SPRM
Tue, 02 Apr 2019 05:02 | Hits : 9 | MY

no imageUEC RASIS, Tempoh Masa Untuk Maszlee TAMAT, Himpunan Besar-besaran akan digerakkn
Thu, 19 Jul 2018 20:00 | Hits : 1080 | MY

no imageXiaomi Memegang Rekod Dunia Untuk Mozek Video Yang Menggunakan Telefon Pintar Terbanyak
Tue, 25 Dec 2018 12:04 | Hits : 42 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Tue, 25 Dec 2018 12:04 | Hits : 262 | MY