Dallah Dean kecewa hasil kerjanya didakwa tiru foto jurugambar Indonesia

Dallah Dean kecewa hasil kerjanya didakwa tiru foto jurugambar Indonesia
Sun, 13 Jan 2019 By malaysiaviral
Minggu ini, nama jurugambar dari Malaysia Abdullah Dean atau Dallah Dean dan Nazri Sulaiman menjadi bualan netizen apabila gambar Mowgli Malaysia yang dirakamnya memenangi pertandingan Image of Asia 2018 bagi kategori Street/People Photographer of The >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageShakira didakwa elak cukai 14.5 juta Euro
Mon, 10 Dec 2018 06:01 | Hits : 90 | MY

no imageKecewa Dengan Lelaki, Wanita Kahwini Kucing
Tue, 27 Mar 2018 17:00 | Hits : 18 | MY

no imageVIDEO | Polis tahan 2 lelaki Melayu ugut peniaga Cina didakwa hina Agong
Sat, 02 Feb 2019 17:03 | Hits : 16 | MY

no imageIndonesia akur rayuan tutup akses internet di Bali selama 24 jam sempena Hari Nyepi
Fri, 16 Mar 2018 07:00 | Hits : 51 | MY

no imageHampir sebesar beruang kutub, penternak di China kini giatkan usaha hasilkan babi gergasi
Tue, 08 Oct 2019 10:00 | Hits : 5 | MY

no imageKalau Najib boleh didakwa, Waytha Moorthy juga patut disiasat - Timbalan Mufti Perak
Tue, 20 Nov 2018 09:01 | Hits : 50 | MY

no imagePenyanyi Indonesia,Tegar didenda kerana merokok di Kawasan Larangan
Sat, 26 Jan 2019 03:01 | Hits : 11 | MY

no imagePAS kecewa PAN menikus pertahankan Islam
Sun, 09 Sep 2018 17:01 | Hits : 10 | MY

no imageLelaki Nigeria didakwa bunuh ketua jururawat
Mon, 27 May 2019 16:10 | Hits : 32 | MY

no imageKamera Litar Tertutup Bekecerdasan Buatan Dihasilkan Di Jepun Berjaya Mengurangkan Kecurian Sehingga
Sun, 03 Jun 2018 15:01 | Hits : 116 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sun, 03 Jun 2018 15:01 | Hits : 262 | MY