Soal Dapat Anak Tak Cepat, Tak Lambat. Jika Allah Bagi Itulah Masa Terbaik

Soal Dapat Anak Tak Cepat, Tak Lambat. Jika Allah Bagi Itulah Masa Terbaik
Sun, 11 Aug 2019 By beautifulnaara
Dalam soal zuriat, Allah akan bagi pada waktu yang terbaik. Jika kita terkejut menerima awal dan tanpa kita bersedia pun, memang itu adalah waktu yang terbaik. Jika lambat dan kita ternanti-nanti, mengharap dan sedih. Memang itulah waktu yang terrbaik. Ki >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageTengku Amir calon terbaik Subahan Kamal
Thu, 31 May 2018 13:01 | Hits : 12 | MY

no image'Allah pinjamkan Mikhael selama 10 bulan' - Arwah ditemui lemas dalam buaian
Mon, 09 Apr 2018 19:00 | Hits : 13 | MY

no imageRapatkan Ummah.. Insyaallah Ada Keberkatan
Sat, 20 Jul 2019 13:07 | Hits : 7 | MY

no image'18 saat terakhir itulah last conversation dengan ayah'
Fri, 16 Nov 2018 13:03 | Hits : 32 | MY

no image'Pala hotak ko la. Aku dok zaman ko mmg kena apply pun untuk dapat pengecualian bayaran PTPTN' - Net
Tue, 26 Feb 2019 10:03 | Hits : 8 | MY

no imageKoleksi Gambar Perkara Mustahil Dapat Dilakukan Manusia
Mon, 25 Feb 2019 18:04 | Hits : 55 | MY

no imageGadis Ni Jaga Kedai Dan Hanya Tahu Main Komputer, Tiba-Tiba CCTV Merakamkan Kejadian Ini. Lihat Saat
Sun, 12 Aug 2018 16:00 | Hits : 25 | MY

no image10 Sebab Saintifik Kenapa Allah Haramkan Babi
Fri, 23 Nov 2018 04:02 | Hits : 34 | MY

no image(Terbaik Sarawak, Kalah PH) Bonus satu setengah bulan gaji untuk penjawat awam
Wed, 14 Nov 2018 23:05 | Hits : 37 | MY

no imageFIFA umum gol Pavard 'terbaik'
Thu, 26 Jul 2018 06:01 | Hits : 89 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 26 Jul 2018 06:01 | Hits : 262 | MY