Mula-Mula Dapat Gambar Scan Memang Rasa Down, Tapi Saya Kena Ready Mental Fizikal

Mula-Mula Dapat Gambar Scan Memang Rasa Down, Tapi Saya Kena Ready Mental Fizikal
Sat, 07 Sep 2019 By beautifulnaara
Setiap anak adalah anugerah tidak ternilai buat ibu dan ayah. Menerima berita anak dalam kandungan mengalami klef bibir dan lelangit, ibu ini tidak berputus harap.Wajihah Hassan, ibu kepada Khadeeja Sofia yang mengalami unilateral cleft lips ini wajar dij >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imagePanas!! Zarina Minta Muatnaik Gambar Ismail Izzani Sebab Dia Tak Bayar Bil Hotel Fatiya
Mon, 03 Sep 2018 18:02 | Hits : 23 | MY

no imageBersyukurlah Kita Dapat Belajar Secara Normal. Ikuti Kisah Adik Yang Cekal Ini Walaupun Hanya Bebera
Mon, 31 Dec 2018 18:04 | Hits : 40 | MY

no imageMemang Sungguh Tak DiSangka. Netizen Terkedu Bila Za in Dedah Punca Dia Berkecil Hati Dengan CheTa r
Sun, 03 Jun 2018 18:00 | Hits : 13 | MY

no image[GAMBAR] Comel Sungguh Anak Keempat Aliff Syukri, Namanya Yusuff Al-Qarwadi!
Tue, 26 Jun 2018 02:00 | Hits : 57 | MY

no imageKoleksi Gambar Designer Yang Patut Dapat Anugerah
Fri, 22 Feb 2019 13:03 | Hits : 66 | MY

no image'Saya minta maaf kerana tak dapat jaga dia' - Ibu tinggalkan bayinya di pintu surau
Wed, 31 Jul 2019 13:19 | Hits : 14 | MY

no imageTak bayar hutang? Gambar dan maklumat penghutang dipapar di papan iklan stesen bas
Sat, 30 Jun 2018 14:00 | Hits : 61 | MY

no imageAyah Bagi Rokok, Ibu Ambil Gambar Anak Merokok
Fri, 23 Feb 2018 21:00 | Hits : 68 | MY

no imageMemang hubungan dengan Anwar tak baik: Dr Mahathir
Tue, 09 Oct 2018 02:02 | Hits : 106 | MY

no imageAngkara ''Selfie'', Lelaki Maut Tertembak Ketika Asyik Bergambar Bersama Pistol
Mon, 19 Mar 2018 09:00 | Hits : 84 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Mon, 19 Mar 2018 09:00 | Hits : 262 | MY