Demam tinggi ke? Nazim Othman kongsi pengalaman jalani pemeriksaan Covid-19 (VIDEO)

Demam tinggi ke? Nazim Othman kongsi pengalaman jalani pemeriksaan Covid-19 (VIDEO)
Wed, 15 Apr 2020 By sukansentral
Pelakon Nazim Othman mengakui membuat pemeriksaan Covid19 kerana mempunyai masalah anxiety sehingga menyebabkan beliau sukar tidur di waktu malam Foto ihsan InstagramNazim OthmanKUALA LUMPUR 14 Apr Pelakon Nazim Othman mengakui lega kerana disahka >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageNews Story | NBCUniversal CEO Jeff Shell Tests Positive For COVID-19
Sat, 28 Mar 2020 11:01 | Hits : 6 | US

no imageNews Story | So-Called Comedians Video Tape Stalking of Brian Kilmeade
Mon, 08 Oct 2018 19:02 | Hits : 53 | US

no imageNews Story | Envision Networks Launches Daily Videos for Websites
Sat, 03 Nov 2018 22:04 | Hits : 68 | US

no imageDeclassified Military Video Shows Fast-Moving UFO Tracked By Navy Fighter Pilots
Tue, 13 Mar 2018 20:00 | Hits : 79 | US

no imageNews Story | Report: Bernie Sanders Records Campaign Announcement Video
Sun, 17 Feb 2019 05:05 | Hits : 16 | US

no imageCat Seen Clinging To Van Roof In Viral Video Is Alive And Well
Sun, 27 May 2018 05:01 | Hits : 167 | US

no imageNews Story | AT&T TV Joins The Video Streams
Wed, 04 Mar 2020 07:01 | Hits : 10 | US

no imageNews Story | AT&T To Launch WarnerMedia Video Service
Thu, 11 Oct 2018 16:04 | Hits : 75 | US

no imageNews Story | Muslim Society: 'Disturbing' Video of Children Wasn't Vetted
Mon, 06 May 2019 11:08 | Hits : 34 | US

no imageNews Story | Report: Facebook Watch Wants Music Videos
Sat, 21 Dec 2019 07:01 | Hits : 43 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sat, 21 Dec 2019 07:01 | Hits : 262 | US