Gara-Gara Isu Dihina Kemaluan Berbau Ikan Masin, Si Anak Akhirnya TerjeratDibuli Rakan Sekolah

Gara-Gara Isu Dihina Kemaluan Berbau Ikan Masin, Si Anak Akhirnya TerjeratDibuli Rakan Sekolah
Thu, 15 Aug 2019 By sukansentral
Rupa-rupanya kes yang didakwa telahdilakukan pelakon Galih Ginanjar terhadap bekas isterinya, Fairuz A Rafiq masih belum menemui titik nokhtah apabila difahamkan, anak kepada pasangan tersebut pula menerima tempias dek kontroversi yang melanda ibu bapany >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageBerlian Farnese yang penting dalam sejarah Eropah akhirnya dilelong
Sat, 07 Apr 2018 10:00 | Hits : 13 | MY

no imageAyda Jebat Akhirnya Tampil Beri Reaksi Kononnya Wujud Krisis Antara Janna-Sheila Rusly Yang Ramai Ti
Tue, 26 Feb 2019 09:02 | Hits : 20 | MY

no image'Sabar ye, nanti cikgu belikan pakaian baru' - Cikgu sebak, murid sanggup pakai seluar koyak datang
Thu, 18 Apr 2019 21:04 | Hits : 11 | MY

no imagePernah diprli, nak berhenti sekolah, Najwa Latif dapat 4 flat untuk Master
Wed, 24 Jul 2019 08:07 | Hits : 13 | MY

no imageBanduan pedofilia dibelasah dilemaskan dalam mangkuk tandas oleh rakan satu selnya
Tue, 06 Aug 2019 13:01 | Hits : 8 | MY

no imageKasut sekolah warna hitam mula sekolah tahun hadapan - Maszlee
Fri, 20 Jul 2018 02:01 | Hits : 11 | MY

no imageWanita OKU dirogol bapa kandung dan rakannya
Fri, 28 Jun 2019 16:02 | Hits : 10 | MY

no imageDemi Isteri Dan Anak, Lelaki Korea Ini Mengubah Diri. Lihat Transformasinya!
Sun, 24 Jun 2018 18:01 | Hits : 56 | MY

no image53 hari tak hadir ke sekolah, polis jemput murid depan rumah
Fri, 20 Jul 2018 12:00 | Hits : 7 | MY

no imageResipi nasi ayam ringkas sungguh menyelerakan, dengan ayam goreng cantik berkilat
Thu, 27 Dec 2018 17:02 | Hits : 34 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 27 Dec 2018 17:02 | Hits : 262 | MY