Ibu 3 anak ditahan mencuri barang pasar raya, tetapi dibebaskan tanpa syarat

Ibu 3 anak ditahan mencuri barang pasar raya, tetapi dibebaskan tanpa syarat
Wed, 11 Sep 2019 By terbocor
Seorang wanita (asnaf) ditahan kerana didapati mencuri pelbagai barangan termasuk ayam di sebuah pasar rarya di Seri Iskandar semalam, lapor Harian Metro. Difahamkan, suspek yag berusia 31 tahun itu dalam proses perceraian dan mempunyai tiga anak kec >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imagePeti Sejuk Samsung Family Hub Dengan Skrin Sesentuh Turut Dilancarkan Untuk Pasaran Asia Tenggara
Mon, 25 Mar 2019 13:06 | Hits : 16 | MY

no image'Aduh! Dapat kotak kosong' - Terkejut dapat kotak, tapi barangnya sudah dikebas
Fri, 09 Mar 2018 17:00 | Hits : 70 | MY

no imageAzmin, Hilman juga mesti ditahan reman - Setiausaha Anwar
Thu, 25 Jul 2019 00:03 | Hits : 16 | MY

no imageRemaja Mati Terkena Serangan Jantung Lepas Main PUBG 6 Jam Tanpa Henti
Sat, 08 Jun 2019 21:08 | Hits : 10 | MY

no imageECRL Mungkin Boleh Diteruskan, Tetapi Dalam Skala Kecil PM
Thu, 03 Jan 2019 16:02 | Hits : 6 | MY

no imageDisebabkan Aduan Orang Ramai, Barang Busking Kepuyaan OKU Disita DBKL
Tue, 21 Aug 2018 00:01 | Hits : 167 | MY

no image'Kenapalah percaya berita palsu...' - Orang ramai serbu 2 pasar raya selepas terperdaya dengan berit
Thu, 12 Apr 2018 21:00 | Hits : 83 | MY

no imageSalah seorang suspek kes ugut, libas kereta dengan parang ditahan
Wed, 05 Jun 2019 23:11 | Hits : 24 | MY

no imageSenangnya Buat Biskut Cornflakes Susu Tanpa Bakar. Rangup & Cair Di Mulut!
Mon, 20 May 2019 15:10 | Hits : 24 | MY

no imageMCA Sifatkan PRK Dun Balakong Isyarat Untuk Lebih Agresif Dekati Rakyat
Mon, 27 Aug 2018 12:04 | Hits : 37 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Mon, 27 Aug 2018 12:04 | Hits : 262 | MY