Fires under control at Kampung Sedi in Pulau Bruit after construction of fire break

Fires under control at Kampung Sedi in Pulau Bruit after construction of fire break
Sat, 10 Aug 2019 By edisiviral
Firefighters and villagers putting out the forest fire near Kampung Sedi in Pulau Bruit.SIBU: The raging fire that ravaged about 89 acres of forest near Kampung Sedi in Pulau Bruit has been brought under control.Fire and Rescue Department (Bomba) Sarawa >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageWajah Carrie Underwood Lebih Cantik Selepas Dapat 40-50 Jahitan
Tue, 17 Apr 2018 20:00 | Hits : 10 | MY

no imageSuami Nak Balik Kampung, Isteri Pun Ada Ibu Ayah. Hormati Pasangan Dan Bertolak Ansur Ketika Mahu Pu
Sun, 09 Jun 2019 03:08 | Hits : 8 | MY

no imageDamage Control Dah Kalah, PH Dakwa BN Menang PRK Semenyih Sebab Politik Perkauman
Mon, 04 Mar 2019 11:02 | Hits : 31 | MY

no imageSituation in Pasir Gudang under control
Fri, 15 Mar 2019 04:02 | Hits : 17 | MY

no image'Beri hak milik kekal kampung baru di Perak bercanggah perlembagaan' - MB Perak
Tue, 14 Aug 2018 23:01 | Hits : 44 | MY

no imageLawyers in shock after Datin who abused maid escapes jail
Fri, 16 Mar 2018 22:00 | Hits : 36 | MY

no image5 Pulau Peribadi Ini Tidak Akan Laku Walaupun Dijual Dengan Harga Murah
Tue, 16 Jul 2019 05:06 | Hits : 8 | MY

no imagePenghuni kampung baru boleh sambung pajak tanah 99 tahun
Fri, 23 Nov 2018 03:02 | Hits : 51 | MY

no imageChina expects better bilateral ties with Msia under Dr M
Thu, 31 May 2018 02:01 | Hits : 13 | MY

no imageUMNO Rakam Takziah Bencana Gempa Bumi dan Tsunami Kepulauan Sulawesi
Sun, 30 Sep 2018 21:00 | Hits : 12 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sun, 30 Sep 2018 21:00 | Hits : 262 | MY