12 flights at Sibu Airport cancelled, AirAsia states runway lighting failure as cause

12 flights at Sibu Airport cancelled, AirAsia states runway lighting failure as cause
Tue, 13 Aug 2019 By edisiviral
Sibu Airport’s FIDS displaying information showing that 12 flights have been cancelled so far.SIBU: A total of 12 flights were cancelled due to the closure of Sibu Airport’s runway today.Information displayed on the airport’s Flight In >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no image'Terdesak sangat ke nak beg baru?' - Netizen kecam tindakan wanita ini ajar orang menipu AirAsia
Sat, 13 Apr 2019 01:03 | Hits : 24 | MY

no imageAirAsia mohon maaf, harap sangat Siti Aisyah Thomas tampil dedah perkara sebenar yang berlaku...
Thu, 14 Feb 2019 21:01 | Hits : 17 | MY

no image'Tak sangka dia siap bagi 'lighting to my selfie' - reaksi Elfira Loy jumpa Paris Hilton
Wed, 07 Mar 2018 07:00 | Hits : 43 | MY

no imageYou Can Now Travel Directly To Subang Airport Via The KTM Train
Thu, 03 May 2018 01:00 | Hits : 25 | MY

no imageMan dies on massage chair while waiting for flight at Miri Airport
Fri, 12 Jul 2019 05:02 | Hits : 18 | MY

no image(Video) Subhanallah. Sekumpulan Muslim Yang Sedang Mengerjakan Solat Di Airport Cuba Dihalang Oleh
Thu, 07 Jun 2018 01:01 | Hits : 80 | MY

no imagePhilips Lighting Dijenamakan Semula Sebagai Signify
Sun, 15 Jul 2018 00:01 | Hits : 49 | MY

no imageMayat bayi baru lahir ditemui dalam pesawat AirAsia
Wed, 25 Jul 2018 22:00 | Hits : 21 | MY

no imageIsteri Mengidam Nasi Lemak AirAsia, Netizen Sepakat Bahu Bantu Si Suami Penuhi Nafsu Makan Isterin
Sat, 16 Feb 2019 17:01 | Hits : 9 | MY

no imageFelda estates the way to go Dr Mahathir
Sun, 07 Jul 2019 15:02 | Hits : 15 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sun, 07 Jul 2019 15:02 | Hits : 262 | MY