Gagal bayar nafkah bekas isteri, ibu tikam, kerat anu bekas menantu

Gagal bayar nafkah bekas isteri, ibu tikam, kerat anu bekas menantu
Thu, 15 Aug 2019 By edisiviral
Seorang wanita mengaku membunuh bekas menantunya dan mengerat kemaluan mangsa kerana gagal memberi nafkah kepada bekas isterinya selepas bercerai. Anak perempuan suspek menghubungi polis selepas ibunya memaklumkan perbuatannya itu. Dmitry Bodgan >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageTapi Dia Macam Tak Sabar Nak Keluar Awal, Haziq Hot FM Kongsi Detik Isteri Bersalin Seminggu A
Mon, 03 Sep 2018 15:01 | Hits : 36 | MY

no imageSuami jangan biarkan isteri merajuk tanpa dipujuk. Peluk dia lama-lama. Buat kejutan dalam rumahtang
Fri, 27 Jul 2018 15:01 | Hits : 100 | MY

no imageBiarpun Sedang Hamil, Shima Anuar Tetap Jaga Penampilan. Tidak Mahu Suami Keliru Mana Satu Isteri, M
Sun, 21 Apr 2019 09:05 | Hits : 18 | MY

no imageTahniah, Isteri Abam Bocey selamat lahirkan ank lelaki, Abam kini bergelar bapa
Sat, 15 Jun 2019 11:04 | Hits : 8 | MY

no imageDuit Kutu Lambat Bayar, Terus Ke Rumah Dia. Aku Tergamam Lihat Apa Yang Suami Dia Buat
Wed, 17 Oct 2018 03:04 | Hits : 161 | MY

no imageKes tembak mati di Gerik berpunca dari berebut wanita, mahu rujuk bekas isteri
Mon, 16 Apr 2018 18:00 | Hits : 21 | MY

no imageIsteri Tikam Sampai Maut Suami Selalu Curang & Sering Mendera
Mon, 27 May 2019 05:06 | Hits : 30 | MY

no image'Rupa-rupanya bukan duit hilang cuma bayaran dividen dikatakan tinggi'
Wed, 19 Dec 2018 17:02 | Hits : 10 | MY

no imageJangan berkira dengan anak, isteri, insyaAllah gaji cukup sampai hujung bulan
Tue, 13 Nov 2018 14:02 | Hits : 45 | MY

no image'Jika budak itu masih menjadi pilihannya, saya dan isteri pertama undur diri'
Mon, 02 Jul 2018 17:00 | Hits : 17 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Mon, 02 Jul 2018 17:00 | Hits : 262 | MY