'Gempur hingga mereka pulih atau tinggalkan negara ini'

'Gempur hingga mereka pulih atau tinggalkan negara ini'
Mon, 12 Aug 2019 By malaysiakini
Kata mufti Perlis itu, mereka hendaklah dianggap sebagai satu ancaman kepada negara setaraf dengan ancaman terrorisme. >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageDoktor Hafidzah Dedah Pengalamannya Sendiri Bers,alin Secara Alami Di Luar Negara
Sat, 23 Feb 2019 14:02 | Hits : 8 | MY

no imageRizab Negara Terus Menjunam: Mana Menteri Gaji RM Berjuta? Zahida
Fri, 09 Nov 2018 14:03 | Hits : 48 | MY

no imageKajian 25 tahun Dato Dr. Fadzilah Kamsah tentang Perwatakan seseorang mengikut Bulan Kelahiran mere
Mon, 12 Nov 2018 15:04 | Hits : 94 | MY

no imageSuspek bunuh Dr Fadi dipercayai berada di luar negara
Fri, 04 May 2018 16:02 | Hits : 12 | MY

no imageALLAHUAKBAR! Makin Ramai Tentara Russia Peluk Islam, Russia Negara Non-Muslim Yang Kita Kenal Sudah
Tue, 11 Dec 2018 04:02 | Hits : 12 | MY

no image5 Artis Yang Berkahwin Dengan Pemain Bola Sepak Dan Masih Kekal Hingga Sekarang. No 3 Tu Berdarah Ca
Sun, 29 Apr 2018 13:00 | Hits : 12 | MY

no imageTM Mengatakan Berjaya Memperlihatkan Keupayaan Untuk Mencapai Kelajuan Sehingga 5Gbps Melalui Rangka
Wed, 17 Apr 2019 03:08 | Hits : 31 | MY

no imageWanita Ini Ditinggalkan Kerana Pakai Kereta Kancil Namun Dia Buat Bekas Kekasihnya Menyesal Seumur H
Sat, 24 Nov 2018 07:02 | Hits : 64 | MY

no imageWaytha Moorthy fitnah negara: Kerajaan PH masih membisu?
Wed, 21 Nov 2018 21:04 | Hits : 40 | MY

no image(Video) 'Jika ingkar, denda hingga RM1,000' - Peniaga dakwa anggota penguatkuasa minta rasuah
Mon, 17 Jun 2019 23:01 | Hits : 5 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Mon, 17 Jun 2019 23:01 | Hits : 262 | MY