Google Mula Menguji Ciri Nearby Share Pesaing Kepada AirDrop

Google Mula Menguji Ciri Nearby Share  Pesaing Kepada AirDrop
Wed, 01 Jul 2020 By ohsemput
Pada awal tahun ini kami ada melaporkan bahawa Google akan memperkenalkan ciri perkongsian fail yang seakanakan AirDrop milik Apple Barubaru ini ia telah dilaporkan bahawa fungsi tersebut yang dinamakan Nearby Share kini sedang diuji oleh beberapa >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageNews Story | Google Assistant Adds iHM, Entercom News Updates
Wed, 20 Nov 2019 23:47 | Hits : 18 | US

no imageFrenchman Shares His Home With 400 Reptile Roommates
Sat, 22 Sep 2018 03:01 | Hits : 236 | US

no imageNews Story | Cindy McCain Shares Hate Mail on Late Husband, Daughter
Wed, 20 Mar 2019 20:02 | Hits : 138 | US

no imageNews Story | Study: Radio Delivers More DTC Traffic Than Google, Facebook Ads
Sat, 06 Apr 2019 01:05 | Hits : 23 | US

no imageNews Story | Share Of 'Owned Music' Falling
Mon, 04 Feb 2019 16:02 | Hits : 26 | US

no imageNews Story | Study: Spotify, Google Making Inroads Among Podcast Platforms
Tue, 16 Jul 2019 18:05 | Hits : 18 | US

no imageNews Story | Google Now Includes Podcasts In Search Engine
Sat, 10 Aug 2019 17:00 | Hits : 26 | US

no imageNews Story | CBS Shareholder Don't Mention Les Moonves
Wed, 12 Dec 2018 20:04 | Hits : 25 | US

no imageNews Story | Google Is Getting Into AI-Curated News Playlists
Mon, 10 Dec 2018 21:03 | Hits : 92 | US

no imageNews Story | Alex Trebeck Shares Cancer Diagnosis
Thu, 07 Mar 2019 20:04 | Hits : 29 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 07 Mar 2019 20:04 | Hits : 262 | US