Google Tidak Lagi Menunjukkan Peratusan Penggunaan Versi-Versi Android

Google Tidak Lagi Menunjukkan Peratusan Penggunaan Versi-Versi Android
Sun, 12 Apr 2020 By sukansentral
Suatu ketika dulu kami akan melaporkan peratusan penggunaan versiversi sistem operasi Android setiap bulan kerana ia dikemaskini oleh Google menerusi laman Android Developer Namun sejak Mei tahun lalu angka penggunaan pelbagai versi Android tidak lagi >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageNews Story | Google CEO Denis Bias
Wed, 12 Dec 2018 19:02 | Hits : 20 | US

no imageNews Story | Google Activist EXITS Google Over Retaliation
Sat, 08 Jun 2019 20:09 | Hits : 21 | US

no imageNews Story | Report: 90 Foreign Students Arrested in Dragnet at Fake University
Fri, 29 Nov 2019 03:02 | Hits : 50 | US

no imageBeini 1.2.5 Latest & Final Version Release
Wed, 25 Jul 2018 15:03 | Hits : 163 | US

no imageNews Story | Here Are Google's Top Trending Searches For 2019
Sat, 28 Dec 2019 19:01 | Hits : 14 | US

no imageNews Story | Google Assistant Adds iHM, Entercom News Updates
Wed, 20 Nov 2019 23:47 | Hits : 15 | US

no imageNews Story | Social Media Users Unmoved by Recent Controversies
Mon, 22 Apr 2019 15:07 | Hits : 16 | US

no imageNews Story | CBS Hires Univision Anchor After Being Urged To Diversify
Mon, 29 Jul 2019 17:08 | Hits : 29 | US

no imageNews Story | UN: US, China Tariff Hike Would Trigger Downturn, Trade Diversion
Tue, 05 Feb 2019 04:05 | Hits : 23 | US

no imageNews Story | Report: DOJ Launching Antitrust Investigation of Google
Sat, 01 Jun 2019 18:09 | Hits : 42 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sat, 01 Jun 2019 18:09 | Hits : 262 | US