Gunman kills 20 at Texas Walmart store in latest US mass shooting

Gunman kills 20 at Texas Walmart store in latest US mass shooting
Sun, 04 Aug 2019 By edisiviral
Law enforcement agents respond to an active shooter situation at a Walmart near Cielo Vista Mall in El Paso, Texas on Saturday, Aug. 3, 2019. – AFP photoA gunman armed with an assault rifle killed 20 people Saturday when he opened fire on shoppers >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageUpdate Begitu Begini, Ask Yourself Ada Tak Bill Gates Buat Akaun Media Sosial Anak,- Individu Ini
Mon, 06 May 2019 19:06 | Hits : 11 | MY

no imageStill hope for PBDSB registration to be restored
Sat, 28 Sep 2019 15:00 | Hits : 4 | MY

no imageNeymar expected back in Paris in mid-May at latest
Mon, 23 Apr 2018 01:00 | Hits : 86 | MY

no imagePOCO Launcher Kini Boleh Dimuat-Turun Melalui Google Play Store
Sat, 13 Oct 2018 23:00 | Hits : 60 | MY

no imageDua Lagi Apple Store Dilaporkan Akan Dibuka Di Singapura
Thu, 28 Mar 2019 19:04 | Hits : 38 | MY

no image55% Aplikasi Ditolak Dan 66% Aplikasi Digantung Di Play Store Sepanjang Tahun 2018
Fri, 15 Feb 2019 17:04 | Hits : 10 | MY

no imageRakaman Ini Memaparkan Seperti Seorang Lelaki Berenang Didalam Tangki Air Sebuah Restoren
Tue, 12 Mar 2019 06:01 | Hits : 41 | MY

no imageIni dia senarai produk drugstore yang selamat untuk kulit dan boleh dibeli dari Watsons sahaja
Mon, 09 Apr 2018 11:00 | Hits : 24 | MY

no imageInilah 10 Produk Toner Bebas Alkohol Pilihan dari Drugstore, Harga Pun Berpatutan
Fri, 05 Apr 2019 20:03 | Hits : 12 | MY

no imageTakut Shooting Ditangguhkan & Tak Nak Susahkan Orang Ramai Patah Tulang Jari, Hairul Azreen
Wed, 02 May 2018 15:01 | Hits : 79 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Wed, 02 May 2018 15:01 | Hits : 262 | MY