'Hidung anak berdarah, menangis bila keluar dari sekolah & katanya ditumbuk pelajar darjah 2'

'Hidung anak berdarah, menangis bila keluar dari sekolah & katanya ditumbuk pelajar darjah 2'
Thu, 08 Aug 2019 By terbocor
Kes-kes buli tidak pernah terpadam, saban hari ada saja kes baru yang melibatkan pelajar sekolah rendah atau menengah. Rata-rata kes dilakukan oleh pelajar yang bermasalah sehingga berani melakukan kekerasan terhadap pelajar lain. Dalam kejadian yang >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imagePolis tangkap tiga sekeluarga disyaki dera dua kanak-kanak
Sun, 16 Jun 2019 15:03 | Hits : 9 | MY

no imageSeorang remaja lelaki melalui kehidupan sukar dengan tanggungjawab untuk menjaga datuknya yang tenat
Thu, 24 Jan 2019 00:01 | Hits : 51 | MY

no imageBantuan Khas Awal Persekolahan 1Malaysia 2018: RM100 Kepada Setiap Murid Yang Layak
Mon, 05 Nov 2018 23:02 | Hits : 48 | MY

no imageInstagram Kini Menguji Fungsi Komuniti Khusus Untuk Pelajar Universiti
Sat, 25 Aug 2018 11:04 | Hits : 40 | MY

no imagePPS diminta kunjungi sekolah sebulan sekali - Teo Nie Ching
Tue, 19 Feb 2019 00:01 | Hits : 11 | MY

no imagePelajar SRITI Wakil Perlis ke MSSM
Fri, 19 Apr 2019 20:08 | Hits : 15 | MY

no imageDr. Say Kongsi Gambar Baby. Hidung Mancung, Dagu Tajam Sebijik Wajah Dr.Say!
Sun, 06 Jan 2019 04:03 | Hits : 158 | MY

no imageGara-gara kes ikan masin, anak diejek & dibuli di sekolah
Fri, 16 Aug 2019 12:02 | Hits : 6 | MY

no imageBenarkan Sekolah Tahfiz sama Sekolah Cina TIADA dalam Perlembagaan?
Sun, 04 Nov 2018 16:02 | Hits : 28 | MY

no image'Mahu keluar bertemu dengan teman lelaki tetapi...'
Fri, 25 May 2018 08:01 | Hits : 13 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Fri, 25 May 2018 08:01 | Hits : 262 | MY