Honor Vision Pro Dilancarkan Televisyen Pintar Dijana Harmony OS Dan Juga Kamera Pop-Naik

Honor Vision Pro Dilancarkan  Televisyen Pintar Dijana Harmony OS Dan Juga Kamera Pop-Naik
Sat, 10 Aug 2019 By sukansentral
Honor hari ini telah melancarkan televisyen pintar mereka berasaskan kepada sistem operasi terbaru daripada Huawei, iaitu Harmony OS.Dinamakan sebagai Honor Vision Pro, ia hadir dengan panel skrin bersaiz 55-inci dan menawarkan paparan pada resolusi 4K. >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageXiaomi Mi 9 SE Turut Diumumkan Hadir Dengan Cip Snapdragon 712, Tri-Kamera Belakang
Wed, 20 Feb 2019 19:02 | Hits : 9 | MY

no imageRedmi Y3 Dilancarkan Dengan Kamera Swafoto 32MP, Bateri 4000mAh
Wed, 24 Apr 2019 20:08 | Hits : 24 | MY

no imageKoleksi Khas Vans x Harry Potter Dilancarkan Hari Ini
Fri, 07 Jun 2019 14:11 | Hits : 8 | MY

no imageBagaimana Mendapatkan HONOR View20 RM500 Lebih Murah Daripada Harga Asal
Tue, 25 Jun 2019 19:02 | Hits : 6 | MY

no imageiPhone 8 Dan Galaxy S9+ Adalah Telefon Pintar Dengan Jualan Tertinggi Di Dunia Pada Bulan Mei 2018
Fri, 06 Jul 2018 11:03 | Hits : 54 | MY

no imageRealme 3 Pro Bakal Dilancarkan Di Malaysia Pada 14 Mei
Wed, 01 May 2019 01:09 | Hits : 27 | MY

no imageNeffos X9 Diperkenalkan Untuk Pasaran Malaysia Peranti Pintar Dwi-Kamera Dan Sistem Nyah-kunci Muk
Thu, 26 Jul 2018 19:02 | Hits : 93 | MY

no imageHonor Play Ditawarkan Pada Harga RM999 Untuk Tempoh Terhad
Tue, 26 Feb 2019 01:05 | Hits : 7 | MY

no imageOppo F11 Pro Tertiris Dalam Satu Video Kamera Swafoto Periskop Dan Skrin Menyeluruh
Thu, 21 Feb 2019 16:06 | Hits : 12 | MY

no imagePINTAR Tawar Akses Dan Perkhidmatan Internet Percuma - MB Terengganu
Mon, 29 Apr 2019 17:05 | Hits : 6 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Mon, 29 Apr 2019 17:05 | Hits : 262 | MY