#HPU149 kerja keras selepas meterai " Piagam Penyatuan Ummah"

#HPU149 kerja keras selepas meterai " Piagam Penyatuan Ummah"
Sat, 14 Sep 2019 By edisiviral
Pemuda Umno mengingatkan partinya dan PAS supaya tidak terleka dengan piagam kerjasama kedua-dua parti Melayu-Islam terbesar itu, menegaskan pemeteraian itu hanya permulaan kepada kerja keras.Naib Ketua Shahril Sufian Hamdan meminta Umno dan PAS jangan se >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageIni Sebab Kenapa Suami Perlu Kucup Kening Isteri Sebelum Pergi Kerja? Kesannya Akan Buat Anda Terkej
Thu, 07 Mar 2019 06:01 | Hits : 16 | MY

no imagePes Belacan Serba Guna, Mudahkan Kerja Memasak di Dapur, Jimat Masa
Sat, 09 Feb 2019 13:03 | Hits : 30 | MY

no imageBekerja dengan Messi sangat luar biasa Griezmann
Sun, 14 Jul 2019 16:02 | Hits : 8 | MY

no image(24 FOTO) Selepas Setahun Berkahwin, Izreen Azminda Dan Suami Adakan Majlis Persandingan
Tue, 02 Oct 2018 21:00 | Hits : 39 | MY

no imagePenyatuan PAS-Umno menyimpang dari gagasan pengasasnya
Wed, 06 Mar 2019 17:05 | Hits : 22 | MY

no imagePTPTN bantu peminjam cari kerja
Thu, 08 Mar 2018 22:00 | Hits : 27 | MY

no imageLelaki Ini Miliki Kerja Yang Paling Best Di Dunia. Untung Besar Oooooo
Fri, 04 May 2018 18:02 | Hits : 12 | MY

no imageHinanya sistem keadilan negara sekarang: Timb Presiden UMMAH
Thu, 18 Apr 2019 22:02 | Hits : 29 | MY

no imageIbu ditahan kerana serang pemandu bas selepas suruh anaknya kencing dalam bas
Sat, 09 Mar 2019 22:02 | Hits : 6 | MY

no imagePramugari maut. organnya gagal berfungsi selepas digigit nyamuk
Thu, 08 Aug 2019 23:01 | Hits : 10 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 08 Aug 2019 23:01 | Hits : 262 | MY