Ibadah Haji Adalah Mesej Jelas Anti Rasis

Ibadah Haji Adalah Mesej Jelas Anti Rasis
Mon, 12 Aug 2019 By edisiviral
Oleh : Aziz HambaliMARANG Ibadat haji adalah himpunan tahunan terbesar umat Islam pelbagai bangsa dan keturunan, membawa mesej perpaduan dan keharmonian serta jelas anti-rasis.Presiden PAS Dato Seri Tuan Guru Abdul Hadi Awan berkata, sewaktu melak >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageKenyataan Guan Eng Boleh Gugat Keharmonian Negara, Dedah Sikap Rasis Dan Ultra Kiasu
Sat, 09 Mar 2019 15:02 | Hits : 9 | MY

no imageDikecam Netizen Kerana Muat Naik Sedutan Filem The Lion King di Instagram Stories, Ini Penjelasan Ne
Wed, 24 Jul 2019 04:07 | Hits : 11 | MY

no imageTMJ: ANDA adalah Kerajaan, Henti berkempen, pilihan raya sudah berakhir
Thu, 20 Dec 2018 01:01 | Hits : 8 | MY

no imageRupanya Emma Maembong Adalah Orang Ketiga Dalam Hubungan Raf Yaakob Dan Mawar Rashid
Wed, 26 Jun 2019 06:05 | Hits : 22 | MY

no imageRibuan Rakyat Iran Hantar Mesej Twitter Sokong Penaklukan Baitul Maqdis Sebagai Ibu Negara I5R4EL
Thu, 14 Jun 2018 09:01 | Hits : 31 | MY

no imageSalah Satu Punca Wajah Tidak Berseri Dan Kulit Kusam Adalah Tidur Lewat. Kongsikan Petua Tradisional
Sun, 27 May 2018 09:00 | Hits : 10 | MY

no imageMichael Douglas Jelaskan Formula Kejayaan Filem MCU Yang Tak Diketahui Ramaiv
Mon, 09 Jul 2018 15:01 | Hits : 11 | MY

no imageSepanduk rasis: Pantai Hospital Sungai Petani mohon maaf
Mon, 18 Feb 2019 22:06 | Hits : 11 | MY

no imageSaya Bukan Mengandung, Jelas Jihan Musa Bila Muat Naik Foto Di Hospital, Rupa-Rupanya Dia
Wed, 19 Dec 2018 02:04 | Hits : 28 | MY

no imageHala Tuju Jelas Perkasakan UMNO, Bertaawun Dengan PAS, Persiap Hadapi PRU-15
Tue, 09 Jul 2019 11:02 | Hits : 14 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Tue, 09 Jul 2019 11:02 | Hits : 262 | MY