Indonesia tak mahu claim jerebunya ceroboh ruang udara negara jiran

Indonesia tak mahu claim jerebunya ceroboh ruang udara negara jiran
Wed, 11 Sep 2019 By terbocor
Sudah terang bersuluh pula. Menteri Lingkungan Hidup dan Kehutanan Indonesia, Siti Nurbaya menafikan bahawa masalah jerebu di Malaysia berpunca dari kebakaran hutan di Indonesia. Beliau menegaskan, tiada lagi asap rentas sempadan dikesan selepas piha >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageIndonesia bimbang ancaman gempa 'megathrust'
Sun, 04 Aug 2019 12:02 | Hits : 20 | MY

no imagePolis tunggu arahan peguam negara siasat semula kes Adib
Fri, 04 Oct 2019 08:04 | Hits : 6 | MY

no imageMelayu, Bumiputera lebih banyak terkorban, berkorban pertahan negara
Mon, 03 Sep 2018 08:02 | Hits : 9 | MY

no imageSurat Terbuka Untuk Dr Maszlee Malik Sejarah Negara Sebenar Yang Patut Diberi Penekanan
Wed, 05 Dec 2018 03:03 | Hits : 85 | MY

no image[VIDEO]Tidak Ramai Rakyat Malaysia Ingat Rukun Negara
Tue, 17 Jul 2018 13:01 | Hits : 10 | MY

no imageRM1 Trilion Hutang Negara Timbul Kerana Perubahan Standard Perakaunan, BN Tak Sorok Angka
Thu, 18 Jul 2019 15:03 | Hits : 6 | MY

no imageKerajaan PH Perlu Melihat Petani Sebagai Aset Penting Negara Suraya
Thu, 26 Sep 2019 18:04 | Hits : 6 | MY

no imageRakyat akan hukum PH jika berterusan jual aset negara
Sun, 22 Sep 2019 15:02 | Hits : 12 | MY

no imageYang jual negara masa itu ialah MITI ke? Bukan Najib ke?
Thu, 10 Jan 2019 21:02 | Hits : 26 | MY

no imageJKD serah laporan kajian semula Dasar Pendidikan Negara
Sat, 04 May 2019 05:09 | Hits : 13 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sat, 04 May 2019 05:09 | Hits : 262 | MY