Indonesia tak mahu claim jerebunya ceroboh ruang udara negara jiran

Indonesia tak mahu claim jerebunya ceroboh ruang udara negara jiran
Wed, 11 Sep 2019 By terbocor
Sudah terang bersuluh pula. Menteri Lingkungan Hidup dan Kehutanan Indonesia, Siti Nurbaya menafikan bahawa masalah jerebu di Malaysia berpunca dari kebakaran hutan di Indonesia. Beliau menegaskan, tiada lagi asap rentas sempadan dikesan selepas piha >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageLantik transgender hina undang-undang negara, kata PAS
Wed, 10 Jul 2019 16:07 | Hits : 13 | MY

no imageAbu Sayyaf masih ceroboh Sabah lakukan penculikan
Wed, 10 Apr 2019 11:07 | Hits : 10 | MY

no imageAnwar jumpa Dr M bincang isu dalam, luar negara
Mon, 27 May 2019 20:10 | Hits : 17 | MY

no imageAkar Umbi UMNO Terus Bersemangat Berkhidmat Perjuangkan Agama, Bangsa, Negara
Thu, 11 Jul 2019 11:02 | Hits : 13 | MY

no imageMujahid pertahan ruang peribadi bukan urusan kerajaan
Tue, 09 Oct 2018 02:02 | Hits : 102 | MY

no imageApandi Enggan Bekerjasama Isu 1MDB Peguam Negara Switzerland
Thu, 12 Jul 2018 02:00 | Hits : 18 | MY

no image2 bekas pemimpin Malaysia akan terbang ke Indonesia?
Sat, 12 May 2018 00:00 | Hits : 74 | MY

no imagePemain golf Negara, Gavin Kyle Green gagal di Masters Eropah
Tue, 03 Sep 2019 04:01 | Hits : 9 | MY

no image(Video) BMW melambung 20 kaki ke udara gara-gara pemandunya terlelap beberapa saat (microsleep)
Sun, 23 Dec 2018 13:01 | Hits : 34 | MY

no imageKembara empat negara bantu OKU
Tue, 20 Nov 2018 19:01 | Hits : 35 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Tue, 20 Nov 2018 19:01 | Hits : 262 | MY