Indonesia, M'sia harus lawan diskriminasi minyak sawit - Jokowi

Indonesia, M'sia harus lawan diskriminasi minyak sawit - Jokowi
Fri, 09 Aug 2019 By malaysiakini
Kedua-dua negara perlu memperbanyakkan usaha untuk menangani diskriminasi terhadap produk itu dalam kalangan negara EU, kata presiden Indonesia. >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageKomplot culik Najib, 2 bekas askar dan warga Indonesia didapati bersalah
Tue, 09 Apr 2019 09:03 | Hits : 8 | MY

no imageHarga Minyak Dunia Jatuh Lagi
Fri, 28 Dec 2018 10:02 | Hits : 27 | MY

no imageIsi Minyak Dalam Cuaca Panas Tak Rugi Pun, Lelaki Ini Bongkar Mitos Tentang Waktu Terbaik Isi Minyak
Fri, 08 Mar 2019 06:01 | Hits : 50 | MY

no imageMalaysia-Indonesia Pertingkat Hubungan
Sat, 30 Jun 2018 02:00 | Hits : 9 | MY

no image5 Cara Menjaga Kesihatan Diri Yang Harus Anda Tahu
Sat, 16 Mar 2019 12:02 | Hits : 26 | MY

no imageHanya Kerana Salah Isi Minyak Pekerja Petronas Ini Dipukul Dan Dimalukan Sehingga Trauma
Tue, 16 Oct 2018 12:04 | Hits : 45 | MY

no imageBoost Kini Boleh Digunakan Di Stesen Minyak Shell
Wed, 08 May 2019 12:10 | Hits : 8 | MY

no imageHarga minyak mentah AS susut
Thu, 28 Jun 2018 14:02 | Hits : 68 | MY

no imageWahai Anak Perempuan Sulung, Bahu dan Hatimu Harus Sentiasa Kuat
Mon, 11 Mar 2019 22:02 | Hits : 34 | MY

no imageKoleksi Menu Jalanan Indonesia & Singapura Yang Paling Popular Untuk Dicuba.
Thu, 08 Nov 2018 20:02 | Hits : 24 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 08 Nov 2018 20:02 | Hits : 262 | MY