Jerebu: 33 lokasi udara cemar memburuk, IPU tak sihat

Jerebu: 33 lokasi udara cemar memburuk, IPU tak sihat
Sat, 14 Sep 2019 By malaysiakini
Tiada stesen yang mencatat kualiti udara yang baik, menurut Indeks Pencemaran Udara Jabatan Alam Sekitar. >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageSerangan Udara Bunuh 55 Militan Di Afghanistan Dalam Tempoh 24 Jam
Tue, 18 Dec 2018 22:01 | Hits : 25 | MY

no imageLebih 500 penumpang penerbangan terkandas dan pelbagai program terpaksa dibatalkan kerana jerebu ter
Sat, 14 Sep 2019 13:01 | Hits : 6 | MY

no imageBapa saudara Presiden Syria akan dibicara di Perancis: Agensi
Thu, 18 Apr 2019 13:08 | Hits : 9 | MY

no imagePencemaran toksid : Hanya kerana tertinggal Mykid, bayi setahun ini ditidak dibenarkan mendapat rawa
Sat, 16 Mar 2019 21:02 | Hits : 48 | MY

no image(Video) BMW melambung 20 kaki ke udara gara-gara pemandunya terlelap beberapa saat (microsleep)
Sun, 23 Dec 2018 13:01 | Hits : 34 | MY

no imageTasik Plitvice Lokasi Pelancongan Paling Cantik Di Dunia Sejak Abad Ke 19
Sun, 04 Mar 2018 00:00 | Hits : 48 | MY

no imageSenaman Yang Salah Boleh Membahayakan Kesihatan Anda.
Sat, 16 Feb 2019 04:04 | Hits : 76 | MY

no imageIndia perlu contohi China bersihkan udara
Wed, 02 May 2018 10:01 | Hits : 9 | MY

no imageNasihat untuk PH: Akibat politik penuh kepura-puraan, hipokrit
Mon, 15 Apr 2019 08:08 | Hits : 14 | MY

no imageKalah judi, lelaki izinkan saudara dan rakan puaskan nafsu dengan isterinya
Tue, 06 Aug 2019 17:01 | Hits : 9 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Tue, 06 Aug 2019 17:01 | Hits : 262 | MY