Kaedah Pengajaran Secara Rakaman Video Guru Terpilih Akan Diperkenalkan - PM

Kaedah Pengajaran Secara Rakaman Video Guru Terpilih Akan Diperkenalkan - PM
Sun, 08 Sep 2019 By edisiviral
KYOTO: Kaedah pengajaran secara rakaman video oleh guru terpilih akan diperkenalkan di sekolah tidak lama lagi bagi memudah dan mempertingkatkan kualiti pembelajaran di Malaysia, kata Tun Dr Mahathir Mohamad.Perdana Menteri berkata, kaedah itu akan dikong >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageJangan Buang Tayar Lama, Tonton Dulu Video Ini
Sat, 06 Jul 2019 02:02 | Hits : 18 | MY

no imageProsiding Kes Najib Tidak Boleh Siar Secara Langsung
Tue, 02 Apr 2019 04:02 | Hits : 11 | MY

no image(Video) Lelaki dipercayai warga asing culik dan cuba campak budak dari tingkat 4, ditembak mati
Sun, 13 Jan 2019 23:00 | Hits : 33 | MY

no imageOnePlus Kini Memegang Rekod Dunia Untuk Paling Ramai Nyah-Kotak Telefon Secara Serentak
Sun, 04 Nov 2018 06:03 | Hits : 109 | MY

no image(Video) MEMALUKAN; Pelatih PULAPOL Ditahan Terlibat Jenayah
Sun, 12 Aug 2018 12:03 | Hits : 39 | MY

no image[FOTO & VIDEO] Tabik Spring Buat Kome..- Mira Filzah & Adik Bercuti Di Sdyney, Gembira Ber
Wed, 13 Feb 2019 22:02 | Hits : 32 | MY

no imageVideo Di YouTube Gaming Telah Ditonton Selama 50 Bilion Jam Dalam Tempoh Setahun
Mon, 10 Dec 2018 13:02 | Hits : 10 | MY

no image[VIDEO] Gadis Cina Bawa Lagu Siti Nurhaliza Bukan Cinta Biasa Sampai Dapat Standing Ovation
Tue, 18 Sep 2018 23:02 | Hits : 54 | MY

no imageApple iPhone XS Dan iPhone XS Max Diperkenalkan Dengan Cip 7nm, Storan Sehingga 512GB
Thu, 13 Sep 2018 03:01 | Hits : 136 | MY

no imageLG Hadir Dengan Monitor UltraGear Memfokuskan Permainan Video
Wed, 29 Aug 2018 01:04 | Hits : 83 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Wed, 29 Aug 2018 01:04 | Hits : 262 | MY