Kalau budak Tow Truck kata 'hantar kat bengkal saya je lah!', itu kencing je sebab diorang takde bengkel

Kalau budak Tow Truck kata 'hantar kat bengkal saya je lah!', itu kencing je sebab diorang takde bengkel
Tue, 11 Feb 2020 By edisiviral
Apabila berlakunya kemalangan sudah pasti kita buntu memikirkan kos yang bakal ditanggung untuk membaik pulih kembali kenderaan Bukan itu sahaja kos untuk memanggil penarik kereta juga harus difikirkannbsp Bagi lelaki perkara ini mungkin senang unt >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageNews Story | Sean Hannity: Limbaugh's Cancer Hits Like A Mack Truck
Tue, 04 Feb 2020 23:03 | Hits : 4 | US

no imageNews Story | SiriusXM Radio Now Standard on International Trucks
Thu, 07 Feb 2019 19:04 | Hits : 23 | US

no imageNo DUI For Woman Arrested For Driving Toy Truck While Drunk
Sat, 15 Jun 2019 07:04 | Hits : 19 | US

no imageNews Story | Westwood One's Red Eye Radio Celebrates Trucking Radio
Wed, 27 Mar 2019 19:04 | Hits : 16 | US

no imageNews Story | US Foils Alleged Plot to Drive Stolen Truck Into Pedestrians in Maryland
Tue, 09 Apr 2019 08:06 | Hits : 13 | US

no imageNews Story | Truck Driver in Deadly Motorcycle Crash Arrested on Negligent Homicide Charges
Tue, 25 Jun 2019 16:02 | Hits : 15 | US

no imageNews Story | Truck Driver Charged in Colorado Pileup That Killed 4
Sat, 04 May 2019 22:05 | Hits : 43 | US

no imageNews Story | Report: Deal Struck to Boost Visas for Temp Guest Workers
Tue, 27 Nov 2018 20:03 | Hits : 45 | US

no imageTruck Dumps Its Enormous Milk Load All Over The Road
Sat, 17 Mar 2018 00:00 | Hits : 114 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sat, 17 Mar 2018 00:00 | Hits : 262 | US