Kalau Semua Benda Tak Boleh, Macam Mana Anak Nak Jadi Bijak Dan Berani Mencuba?

Kalau Semua Benda Tak Boleh, Macam Mana Anak Nak Jadi Bijak Dan Berani Mencuba?
Sat, 07 Sep 2019 By beautifulnaara
Agak sukar untuk kita  berkata jangan atau tidak kepada anak. Bimbang jika sering mengucapkan kata-kata ini, anak  akan hilang keyakinan diri sehingga bersifat pasif. Ini akan menjejaskan perkembangan dirinya apabila memasuki persekolahan.Na >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no image'Aku yang isteri kau pun tak pernah peluk erat macam tu' - Isteri terkilan, suami beri alasan curang
Mon, 13 May 2019 18:06 | Hits : 5 | MY

no imageInstagram Stories Kini Boleh Menerbit Video Lebih Dari 15 Saat
Sun, 07 Oct 2018 23:03 | Hits : 37 | MY

no imageKebijakan Menempuh Revolusi Industri 4.0 Ahmad Zahid
Fri, 14 Jun 2019 11:04 | Hits : 17 | MY

no imageUnlock Je Handphone, Keluar Satu Ayat Al Quran Untuk Dibaca, Aplikasi Pintar Yang Bawa Manfaat Untuk
Fri, 23 Feb 2018 13:22 | Hits : 63 | MY

no imagePetua Paling Mudah Dan Berkesan Banyakkan Susu Ibu. Semua Mama Mampu Buat!
Sat, 13 Jul 2019 21:02 | Hits : 6 | MY

no imageWanita Ini Kongsi 12 Menu Makanan Eat Clean Yang Confirm Boleh Buat Anda Terliur!
Fri, 15 Feb 2019 13:03 | Hits : 20 | MY

no imageMelukai Hati Isteri Boleh Membuatkan Pintu Rezeki Sempit, Benarkah?
Wed, 04 Jul 2018 20:01 | Hits : 26 | MY

no image'Ingatkan semua panggung wayang sama je' - Ada 9 jenis panggung yang korang mungkin tak pernah tahu
Fri, 27 Apr 2018 18:00 | Hits : 43 | MY

no imageKalau Dulu, Hamil 7 Bulan Pun Saya Masih Berlakon Izreen Azminda
Sat, 23 Mar 2019 03:06 | Hits : 11 | MY

no imageIni Cara Mudah Buat Sambal Ikan Sedap & Rangup, Mak-Mak Boleh Cuba.
Wed, 05 Dec 2018 03:03 | Hits : 21 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Wed, 05 Dec 2018 03:03 | Hits : 262 | MY