Kecewa Dengan Nasib Jemaah Terkandas, Umie Aida Berdoa Semoga.....

Kecewa Dengan Nasib Jemaah Terkandas, Umie Aida Berdoa Semoga.....
Fri, 09 Aug 2019 By sukansentral
HiburanPelakon Datin Seri Umie Aida meluahkan rasa kecewa terhadap sikap ejen pelancongan yang tidak bertanggungjawab.Menurut Umie, dia tidak menyangka pihak terbabit sanggup bertindak sedemikian sehingga mengakibatkan hasrat sekumpulan jemaah ha >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageDimarah ibu kerana lupa mengangkat baju pada hari hujan, kanak-kanak 12 tahun tampil dengan inovasi
Sat, 18 May 2019 12:06 | Hits : 11 | MY

no image'Jangan ajar bini mengandung manja sangat, semua nak layan ikut hati dia' - Ramai panas dengan komen
Sun, 19 Aug 2018 22:00 | Hits : 82 | MY

no imageSherry Ibrahim Bengang Dengan Pereka Pelamin
Wed, 14 Mar 2018 10:00 | Hits : 31 | MY

no imageWanita Muda Pedalaman Semakin Tertarik Dengan PAS
Sat, 10 Aug 2019 09:00 | Hits : 8 | MY

no imageWahai Penduduk Jengka, Berbanggalah Dengan YB Baru Yang Berjuang Menghapuskan MUNGKAR
Fri, 25 May 2018 11:05 | Hits : 16 | MY

no imageUMNO Masih Kuat, Tidak Perlu Bergantung Dengan Sesiapa
Thu, 27 Dec 2018 17:02 | Hits : 32 | MY

no imageDituduh curi RM10, budak 8 tahun melecur disiram dengan air panas oleh bapanya
Mon, 31 Dec 2018 13:02 | Hits : 16 | MY

no imageBertahun-tahun TH diurus dengan buruk: Dr Mahathir
Sat, 20 Apr 2019 10:07 | Hits : 9 | MY

no imageMicrost HoloLens 2 Dilancarkan Dengan Rekaan Lebih Padat Dan Kamera TOF
Mon, 25 Feb 2019 09:05 | Hits : 6 | MY

no imageNikon Hadir Dengan Kamera Nircermin Berbingkai-Penuh Nikon Z6 Dan Nikon Z7
Thu, 23 Aug 2018 20:03 | Hits : 55 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 23 Aug 2018 20:03 | Hits : 262 | MY