Kelab Slovenia Pecat Pemain Nigeria Selepas Hamilkan Anak Kepada Presiden Kelab

Kelab Slovenia Pecat Pemain Nigeria Selepas Hamilkan Anak Kepada Presiden Kelab
Thu, 12 Dec 2019 By edisiviral
Seorang pemain bola sepak dari Nigeria yang beraksi bersama sebuah kelab divisyen kedua di Slovenia dipecat selepas hanya enam bulan beraksi bersama kelab tersebut Pemain dan kelab yang tidak didedahkan itu berkata beliau dipecat atas dakwaan melanggar p >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageNews Story | President Signs MMA Into Law
Fri, 12 Oct 2018 03:04 | Hits : 512 | US

no imageNews Story | Mexican President Urges Oil Independence Amid US Trade Tensions
Mon, 03 Jun 2019 07:11 | Hits : 34 | US

no imageNews Story | Kanye To Lunch With The President At TWH
Wed, 10 Oct 2018 15:01 | Hits : 68 | US

no imageNews Story | Presidential Alert Test Sets Phones Buzzing
Thu, 04 Oct 2018 17:05 | Hits : 31 | US

no imageNews Story | Serena Survives Fourth of July Test by Slovenian Student
Fri, 05 Jul 2019 06:05 | Hits : 25 | US

no imageNews Story | Chicago Radio: Talker Joe Walsh Considering Run for President
Thu, 22 Aug 2019 19:02 | Hits : 13 | US

no imageNews Story | Michelle Duke Named President of NAB Leadership Foundation
Thu, 30 May 2019 18:09 | Hits : 26 | US

no imageNews Story | Expect A 'Presidential Alert' Test Today
Wed, 03 Oct 2018 19:02 | Hits : 48 | US

no imageNews Story | Comscores CEO and President Exit in Major Shakeup
Mon, 01 Apr 2019 16:05 | Hits : 26 | US

no imageNews Story | Guatemalans Choose President Amid Distrust, Flight to US
Mon, 17 Jun 2019 13:04 | Hits : 11 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Mon, 17 Jun 2019 13:04 | Hits : 262 | US