Kuasa monopoli punca harga barang tak turun

Kuasa monopoli punca harga barang tak turun
Mon, 20 Aug 2018 By sukansentral
KUALA LUMPUR, 8 Zulhijjah 1439H, Isnin – Kerajaan mengakui harga barangan masih tidak turun walaupun cukai barang dan perkhidmatan (GST) diletakkan pada kadar sifar, sejak 1 Jun lalu.Menteri Kewangan, Lim Guan Eng berkata, situasi ini berlaku b >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageAdakah Ini Adalah Harga Jualan Rasmi Samsung Galaxy Note 9 Di Malaysia?
Fri, 27 Jul 2018 18:02 | Hits : 20 | MY

no imageIsu agihan zakat: Usah jual agama untuk harga murah
Thu, 30 May 2019 13:07 | Hits : 36 | MY

no imageHarga Barang Dijangka Naik Kerana Gaji Minimum Rakyat Yang Ditetapkan Oleh Kerajaan
Sat, 08 Sep 2018 18:01 | Hits : 19 | MY

no imageHarga Komoditi Jatuh : Pekebun Kecil Mengeluh
Thu, 16 Aug 2018 00:03 | Hits : 57 | MY

no imageMRSM tidak lagi dimonopoli golongan elit mulai tahun depan
Sun, 11 Nov 2018 11:04 | Hits : 42 | MY

no imageInilah 20 Jenis Barangan Dapur Wajib Ada Kalau Anda Nak Kurus
Sat, 09 Feb 2019 04:02 | Hits : 58 | MY

no imageKejayaan TERBESAR PH abad ini, Harga gula turun 10 sen mulai 1 Sept
Mon, 27 Aug 2018 17:01 | Hits : 29 | MY

no imageSebenarnya punca kos sara hidup naik di Malaysia adalah kerana kenaikan gaji - Atuk Mahathir
Sat, 01 Dec 2018 14:03 | Hits : 15 | MY

no imageLoji Kuasa Solar Boleh Berfungsi Dalam Waktu Malam
Mon, 25 Feb 2019 22:03 | Hits : 13 | MY

no image(PENASIHAT BERKUASA) Tun M sahkan Henti langganan Utusan Malaysia, Menteri tak tahu
Fri, 03 Aug 2018 00:00 | Hits : 121 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Fri, 03 Aug 2018 00:00 | Hits : 262 | MY