Lampu hijau untuk bentang RUU ada pada speaker DUN Selangor

Lampu hijau untuk bentang RUU ada pada speaker DUN Selangor
Sat, 10 Aug 2019 By malaysiakini
Kata Amirudin, Ng memiliki mandat sama ada mahu membenarkan usul pindaan tersebut dibacakan atau tidak >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageXiaomi Hadir Dengan Video Acah Untuk Mi Mix 3 Memperlihatkan Rekaan Boleh-Luncur
Fri, 19 Oct 2018 02:03 | Hits : 274 | MY

no imageJawapan Mengejutkan Sumareh Setelah Dipanggil Untuk Menyarung Jersi Harimau Malaya
Wed, 25 Jul 2018 00:02 | Hits : 35 | MY

no imageSelangor paling banyak sekolah agama
Thu, 27 Jun 2019 18:02 | Hits : 8 | MY

no imageKerajaan negeri perlu kemukan lokasi tanah yang sesuai untuk rumah PPR
Sat, 19 Jan 2019 18:01 | Hits : 35 | MY

no imageDengan Hanya Amal 5 Biji Pisang Sehari Untuk Cepat Kenyang, Hasilnya Berat Ibu Cantik Anak 3 Ini Tur
Thu, 16 Aug 2018 18:00 | Hits : 26 | MY

no imageLenovo Memperkenalkan Siri Komputer Riba ThinkBook S Untuk Golongan Profesional Muda
Tue, 14 May 2019 03:10 | Hits : 8 | MY

no image(Video) Trajedi kemanusiaan di Syria; Dia baru 7 tahun tetapi terpaksa bekerja untuk menyara ibu &am
Sat, 01 Sep 2018 18:03 | Hits : 11 | MY

no imageLaporan: PKR Selangor dilanda isu calon, kem Azmin disisih?
Sun, 22 Apr 2018 21:00 | Hits : 84 | MY

no imageBekerja sebagai penjaga tempat letak kereta tetapi usahanya membuka sekolah untuk golongan miskin be
Wed, 20 Feb 2019 02:03 | Hits : 15 | MY

no imageAnak Demam, Selsema Dan BatukMandikan 3 Kali Sehari Untuk Cepat Sembuh
Tue, 20 Nov 2018 14:01 | Hits : 32 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Tue, 20 Nov 2018 14:01 | Hits : 262 | MY