GPS lancar petisyen desak kerajaan haramkan Dong Zong

GPS lancar petisyen desak kerajaan haramkan Dong Zong
Mon, 12 Aug 2019 By sukansentral
BANGI, 10 Zulhijjah 1440H, Ahad – Gerakan Pengundi Sedar (GPS) melancarkan satu petisyen bagi menggesa kerajaan mengharamkan kumpulan pendesak Cina, Persekutuan Persatuan-persatuan Lembaga Pengurus Sekolah Cina Malaysia (Dong Zong).GPS dalam pe >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no image#Solidarity4DrIlyani: Jom tanda tangan petisyen solidariti bersama Dr Ilyani
Sun, 12 Aug 2018 22:00 | Hits : 9 | MY

no imageASUS Melancarkan Desktop Dan Monitor Berkuasa Dalam Siri ProArt
Tue, 05 Jun 2018 17:02 | Hits : 16 | MY

no image295,693 tandatangan petisyen desak Waytha Moorthy letak jawatan
Thu, 20 Dec 2018 19:04 | Hits : 21 | MY

no image'Kerajaan wajib haramkan PUBG kerana ia mendidik generasi muda ke arah aktiviti keganasan' - Mufti N
Mon, 18 Mar 2019 10:03 | Hits : 20 | MY

no imageHutang Kerajaan Apa Yang Disembunyikan?
Sun, 03 Jun 2018 08:00 | Hits : 13 | MY

no imageKita Tetap Berhimpun 8 Disember, Ucap Terima Kasih Kepada Kerajaan Zahid
Sat, 24 Nov 2018 21:04 | Hits : 49 | MY

no imageMeizu 16Xs Dilancarkan Dengan Snapdragon 675, Sokongan Tri-Kamera, Dan Pengimbas Cap Jari Bawah Skri
Fri, 31 May 2019 09:11 | Hits : 17 | MY

no imagePAS adakan mesyuarat khas pembentukan kerajaan Kedah
Fri, 11 May 2018 12:02 | Hits : 131 | MY

no image(Berani Kerana Benar, Takut Tak Siar Live) Kerajaan tak setuju siar perbicaraan Najib secara langsun
Thu, 01 Nov 2018 16:01 | Hits : 58 | MY

no imageKerajaan Hari Ini Masih Kutip Data dan Fakta Dari Longkang Lokman Adam
Sun, 22 Jul 2018 09:02 | Hits : 34 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sun, 22 Jul 2018 09:02 | Hits : 262 | MY